پایان داوری جشنواره ملی مسیر سبز در ایلام

ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: با پایان داوری آثار ارسالی به دومین جشنواره ملی عکس و رسانه با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی 10 برگزیده انتخاب شدند.

فرهاد قیصربیگی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آثار در 2 بخش عکس و رسانه از سراسر کشور انتخاب و فردا 12 آذرماه در آیین اختتامیه مورد تجلیل قرار می گیرند.
وی ادامه داد: فراخوان این جشنواره اوایل آبان ماه امسال اعلام و بیش از 650 اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
مدیرکل بهزیستی ایلام با بیان اینکه این جشنواره پارسال تنها در بخش عکس و بصورت منطقه ای برگزار شد، افزود: جشنواره امسال با اضافه شدن 2 بخش رسانه و ویژه و گستردگی در سطح ملی توسعه یافته است.
قیصربیگی با ذکر اینکه این جشنواره در سه بخش عکس، رسانه های مکتوب و بخش ویژه برگزار می شود، ادامه داد: بخش عکس جشنواره شامل ثبت تصاویر از حضور جامعه هدف بهزیستی در راهپیمایی اربعین حسینی و روند خدمات رسانی این اداره کل به عموم زائران در مرز مهران تعلق دارد.
وی تاکید کرد: بخش رسانه ها نیز ویژه خبرگزاری ها، پایگاه های خبری اینترنتی کشور و مطبوعات محلی (ویژه استان ایلام) با محوریت حضور جامعه هدف بهزیستی و روند خدمات رسانی این اداره کل به زائران اربعین تعلق دارد.
مدیرکل بهزیستی ایلام با بیان اینکه بخش ویژه و رسانه‌ جشنواره در رشته های گزارش خبری، یادداشت و مصاحبه است، اضافه کرد: آیین اختتامیه جشنواره و تجلیل از برگزیدگان با حضور مسوولان کشور و استان 12 آذرماه همزمان با روز جهانی معلولان به میزبانی استان ایلام برگزار می شود.
نخستین جشنواره عکس مسیر سبز سال گذشته در ایلام برگزار و 440 اثر به این جشنواره ارسال شد.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7171/6119

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال