37هزار مسافر نوروزی از خدمات هلال احمر هرمزگان استفاده کردند

بندرعباس - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: جوانان هلال احمر استان از ابتدای طرح نوروز در 28 اسفند تاکنون به 37 هزار مسافر نوروزی در ایستگاه های طرح ایمنی و سلامت مسافران، خدمت رسانی کردند.

علی اعمی برنطین روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این خدمات در 19 پست ثابت و سیار به مسافران داده شد.
وی ادامه داد: از 28 اسفندماه 97 تاکنون پنج هزار و 290 نفر از خدمات ارائه شده در ایستگاه های سلامت و 3 هزار و 977 نفر از فعالیت های انجام شده در فضاهای دوستدار کودک استفاده کردند.
مدیرعامل هلال احمر هرمزگان ابراز کرد: 2 هزار و 176 نفر از مسافران نوروزی از خیمه های نماز مستقر در حاشیه پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده کردند.
اعما برنطین یادآور شد: با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی و کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی، پویش بهرفت از ابتدای آغاز طرح در هرمزگان فعال است که تاکنون سه هزار و 884 نفر به این پویش پیوسته اند.
وی بیان داشت: تاکنون 11 هزار و 535 عدد نقشه،10 هزار و 127 عدد بروشور و سه هزار و 772 عدد لوح فشرده، دعای سفر، کیف کمک های اولیه و غیره توزیع شده است.
بنا به اظهار اعما برنطین: جوانان هلال احمر استان هرمزگان در ایام نوروز در حوزه های فرهنگی، آموزشی، اطلاع رسانی، ایمنی و سلامت به مسافران نوروزی خدمات مورد نیاز را خواهند داد.
3219/2094

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال