شهرداری درگهان الف قهرمان تور سه ستاره والیبال ساحلی کشور شد

بندرعباس- ایرنا- تیم شهرداری درگهان الف با شکست تیم گلستان موفق به کسب عنوان قهرمانی تور سه ستاره والیبال ساحلی کشور شد.

به گزارش ایرنا، مرحله نهایی تور سه ستاره والیبال ساحلی کشور که با حضور 10 تیم از روز یکشنبه هفته جاری در سواحل شهر درگهان قشم آغاز شده بود، شامگاه سه شنبه با قهرمانی تیم شهرداری درگهان الف به پایان رسید.
در دیدار پایانی این رقابت ها تیم شهرداری درگهان الف با ترکیب بهمن سالم و آرش وکیلی موفق شد دو بر یک بر تیم‌ گلستان با ترکیب رحمان رئوفی، حامد میرزا علی غلبه کند و به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یابد.
در دیدار رده بندی تیم شهید هزارجریبی (آق محمد سلاق،کمال قریشی) با نتیجه دو بر یک از سد تیم اوج رامسر (عباس پورعسگری، رضوان آقاجانی) گذشت و به مقام سوم رسید.
این دوره از رقابت های تور سه ستاره والیبال ساحلی کشور با حضور هشت تیم‌ رنکینگ برتر والیبال ساحلی کشور در سال 97 و دو تیم زیر 21 سال والیبال ساحلی ایران برگزار شد.‌
درمراسم پایانی این دوره از رقابت ها که با حضور فرماندار قشم ، معاون منطقه آزاد قشم ، شهردار و جمعی از مسوولان برگزار شد به تیم های برتر مدال ، جام و جوایز نقدی اهدا شد.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال