برپایی اردوی تیم ملی زیر21 سال والیبال ساحلی در درگهان قشم

بندرعباس- ایرنا- رییس هیات والیبال هرمزگان و مدیرکل ورزش سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری اردوی تیم ملی زیر 21 سال والیبال ساحلی در شهر درگهان خبر داد.

فریدون الهامی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تیم ملی کشورمان خود را برای حضوری پرقدرت در رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کند.
وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده این اردو از 15 تا 22 اسفندماه در زمین های والیبال ساحلی پارک خطی درگهان قشم برگزار می شود.
الهامی بیان داشت: تیم ملی والیبال ساحلی زیر 21 سال کشورمان پس از برگزاری این اردو به رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند اعزام خواهد شد.
ریس سازمان ساحلی فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: سرپرستی این اردو با حکم رییس فدراسیون به عهده حسن دریانورد عضو شورای اسلامی شهر درگهان می باشد .
الهامی ابراز داشت: هدایت تیم ملی والیبال ساحلی زیر 21 سال کشورمان را آرش رامسری عهده دار است و از استان هرمزگان ابوالحسن خاکی زاده در این اردو حضور دارد.
درگهان یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران و از توابع بخش مرکزی شهرستان قشم می باشد و در بیست کیلومتری غرب شهر قشم واقع شده است.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال