چهار طرح حوزه راه و شهرسازی در هرمزگان به بهره برداری رسید

بندرعباس- ایرنا- چهار طرح حوزه راه و شهرسازی در هرمزگان شامگاه یکشنبه با دستور رییس جمهوری توسط وزیر راه و شهرسازی به صورت ویدئوکنفراسی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در آیین بهره برداری از این طرح ها گفت: برای اجرای این طرح بیش از 2 هزار و 200 میلیارد ریال هزینه شده است.
غلامحسین شیری افزود: این طرح ها شامل بهره برداری از قطعه اول راه اصلی کاشی به کرتی در شهرستان جاسک به طول 26 کیلومتر با هزینه بیش از 548 میلیارد ریال و پل بزرگ کاشی به طول 160متر و اعتبار 137میلیارد ریال در شهرستان جاسک است.
وی بیان داشت: بهره برداری از 367 کیلومتر راه روستایی با هزینه بیش از920 میلیارد ریال و بازآفرینی شهری، بازگشایی و تملک برای بلوار 24متری محله چاهستانی های بندرعباس با هزینه بیش از 600 میلیارد ریال از دیگر افتتاحی است.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز یکشنبه از طریق بندرلنگه برای سفری 2 روزه وارد هرمزگان شد.
رییس جمهوری پس از ورود بندرلنگه به هرمزگان در ورزشگاه تختی این شهرستان با مردم دیدار کرد.
بهره برداری از مرحله سوم پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس و ارتقای توسعه کمیت و کیفیت پالایش نفت بندرعباس و شرکت در نشست شورای اداری هرمزگان از برنامه های سفر رییس جمهوری به استان هرمزگان است.
بهره برداری از طرح های نیروی دریایی و به آب اندازی زیردریایی و بهره برداری ویدئوکنفرانسی از طرح های جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی از دیگر برنامه های این سفر است.
40 طرح اقتصادی با اعتبار 60 هزار میلیارد ریال در سفر 2 روزه رییس جمهوری (28 و 29 بهمن ماه جاری) در هرمزگان به بهره برداری می رسد.
این طرح ها در حوزه پالایش نفت ستاره خلیج فارس، نفت بندرعباس، نیروی دریایی ارتش، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، آبخیزداری، آموزش و پرورش و نوسازی مدارس است.
2094 /7195/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال