رییس مجمع نمایندگان :

بیکاری، مشکل اصلی جوانان هرمزگانی است

بندرعباس-ایرنا- رییس مجمع نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مشکل اصلی جوانان این استان را بیکاری دانست و افزود: توجه به اشتغال پایدار و تامین تسهیلات برای ایجاد اشتغال می تواند امید را در دل جوانان زنده کند.

به گزارش ایرنا، محمد آشوری شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری با حضور رییس جمهوری در بندرعباس افزود: با توجه به جایگاه اقتصادی خوبی که این استان در کشور دارد، ازنبود تعادلی به نام بیکاری در رنج است.
وی بیان داشت: اختصاص 50 درصد استفاده از ظرفیت های شغلی بنگاه های اقتصادی وابسته به دولت به قشر جوان در هرمزگان، می تواند برای آن ها امید بخش باشد.
این مقام مسوول خطاب به رییس جمهوری خاطر نشان کرد: بیمارستان های بندرعباس، میناب و مادر و کودک در بندرعباس با کمبودهایی مواجه است که نیاز به اعتبارات ملی دارد که خدمت رسانی را در بخش بهداشت و درمان به مردم هرمزگان سرعت ببخشد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت معیشت مرزنشینان اشاره کرد و گفت: اگر برای مرزنشینان امنیت اقتصادی و معیشتی ایجاد شود حتی دیگر به حضور نظامی ها در مرزهای این استان نیازی نیست زیرا آن ها به خوبی پاسداری از مرزها را در سالیان گذشته نیز اثبات کرده اند.
وی اظهار داشت: وجود مناطق آزاد در این استان نیازمند تصمیم گیری های عادلانه دولت در زمینه اختصاص اعتبارات لازم است که با توجه به اهمیت بسیار این مناطق، مردم جزیره های هرمزگان نیز نباید از آن بی بهره باشند.
9944 /6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال