بندرعباس قهرمان مسابقات کاراته جام فجر هرمزگان شد

قشم - ایرنا - رییس هیات کاراته هرمزگان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مسابقات قهرمانی هرمزگان، جام فجر در روزهای پنجشنبه و جمعه 25 و 26 بهمن ماه امسال به میزبانی جزیره قشم برگزار شد که بندرعباس توانست مقام نخست را از آن خود کند.

پُردل رمضانی شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این دوره از مسابقات بیش از 400 شرکت کننده مرد و زن از شهرستان های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک و قشم به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: این مسابقات در 2 رده آماتور(رنگی) و حرفه ای( قهوه ای و مشکی)، در بخش های اجرای فرم(کاتا) و مبارزه(کومیته) و در وزن های مختلف برگزار شد.
رییس هیات کاراته هرمزگان اظهار داشت: در بخش آقایان و در رده رنگی (زیر قهوه ای)، تیم بندرعباس با 47 مدال طلا، 42 نقره و 79 برنز مقام نخست را کسب کرد.
وی افزود: تیم قشم با 29 مدال طلا، 35 نقره و 44 برنز دوم شد و میناب با هشت مدال طلا، 6 نقره و 10 برنز مقام سوم را از آن خود کرد.
رمضانی ادامه داد: در رده حرفه ای نیز بندر عباس با هفت مدال طلا، پنج نقره و 14 برنز مقام نخست را کسب کرد.
وی تصریح کرد: قشم نیز با 6 طلا، هفت نقره و هشت برنز به مقام دوم رسید و رودان با 2 مدال طلا، یک نقره و یک برنز مقام سوم را کسب کرد.
رییس هیات کاراته هرمزگان افزود: در بخش بانوان نیز تیم بندر عباس با 88 مدال طلا، 96 نقره و 129 برنز مقام نخست را از آن خود کرد.
وی افزود: تیم قشم با 44 مدال طلا، 28 نقره و 49 برنز دوم شد و تیم میناب با چهار مدال طلا، چهار نقره و 21 برنز به مقام سوم رسید.
رمضانی خاطرنشان کرد: جام اخلاق این دوره از مسابقات هم به تیم رودان رسید.
7500/2094

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال