منطقه یکم دریایی سپاه قهرمان مسابقه قایقرانی بادبانی شد

بندرعباس- ایرنا- منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران در دومین جشنواره ورزش های آبی ساحلی ندسا در رشته قایقرانی بادبانی به عنوان قهرمانی دست یافت.

مسوول تربیت بدنی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه پس از پایان این رقابت ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امروز هشت تیم از نیروهای دریایی سپاه پاسداران از سراسر کشور در رشته قایقرانی بادبانی در مسیری به طول هشت مایل برابر با 15 کیلومتر در نوار ساحلی بندرعباس با هم به رقابت پرداختند.
ناوسالار دوم پاسدار علی اصغر محمودی بیان داشت: در پایان این رقابت تیم منطقه یکم نیروی دریایی سپاه قهرمان شد و تیپ اباعبدالله الحسین(ع) فارور دوم و دانشگاه امام خامنه ای نیز در جایگاه سوم ایستاد.
مسوول تربیت بدنی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منتخبان این رقابت در المپیک نظامیان جهان در چین حضور خواهند یافت.
وی خاطرنشان کرد: دومین جشنواره ورزش های آبی ساحلی ندسا از روز گذشته با حضور 21 تیم و 550 ورزشکار و کادر عضو ندسا در رشته های قایقرانی بادبانی، قایقرانی استقامت، شنا، نجات غریق و والبیال ساحلی به میزبانی بندرعباس آغاز شده و تا 25 بهمن ماه ادامه دارد.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال