مسوول تربیت بدنی ندسا:

جشنواره ورزش های آبی ساحلی ندسا در بندرعباس برگزار می شود

بندرعباس - ایرنا - مسوول تربیت بدنی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دومین جشنواره ورزش های آبی ساحلی (ندسا) در روزهای 23 تا 25 بهمن در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، ناوسالار دوم پاسدار علی اصغر محمودی روز پنجشنبه در نشست خبری اظهار داشت: این جشنواره در رشته های قایقرانی بادبانی، قایقرانی استقامت، شنا، نجات غرق و والبیال ساحلی با حضور 21 تیم و 550 ورزشکار و کادر عضو این نیرو، به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: رقابت های قایقرانی استقامت به مسافت هشت مایل دریایی برابر با 15 کیلومتر از جزیره هرمز تا ساحل بندرعباس برگزار می شود.

*** گسترش ورزش های آبی ساحلی جزو برنامه های سپاه است
مسوول تربیت بدنی ندسا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیاست گسترش ورزش های آبی ساحلی را در نوار ساحلی کشور در برنامه خود قرار داده است.
ناوسالار دوم پاسدار محمودی بیان داشت: گسترش ورزش های آبی ساحلی در مناطق ساحل در تقویت امنیت پایدار کشور موثر است.

*** ایجاد کمپ و باشگاه های قهرمانی ورزش های آبی ساحلی
وی افزود: این نیرو برای ایجاد کمپ و باشگاه های قهرمانی ورزش های آبی ساحلی برنامه ریزی کرده که یکی از نقاط در نظر گرفته شده برای ایجاد این مکان ها بندرعباس است.
مسوول تربیت بدنی ندسا گفت: همچنین این نیرو آمادگی دارد با کمک اداره کل ورزش و جوانان در استان ها نسبت به آموزش مربیگری اقدام کند.
ناوسالار دوم پاسدار محمودی خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به گران بودن قیمت قایق های بادبانی سپاه برای تولید این وسایل در کشور برنامه ریزی کرده است.
وی اشاره کرد: مرکز مطالعات سپاه برای این منظور مطالعه کرده و امید می رود شاهد تولید انبوه قایق های بادبانی در کشور باشیم.

*** ندسا در المپیک نظامیان جهان شرکت می کند
مسوول تربیت بدنی ندسا گفت: این نیرو در 2 رشته قایقرانی بادبانی و والیبال ساحلی امسال در رقابت های المپیک نظامیان جهان در کشور چین شرکت می کند.
ناوسالار دوم پاسدار بیان داشت: حتی امکان برگزاری رقابت های ورزشی مشترک با کشورهای حوزه خلیج فارس وجود دارد که بندرعباس می تواند یکی از شهرهای میزبان این رقابت ها باشد.
6048/3219

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال