22 تیم در رقابتهای فوتبال دانش آموزی کشور حضور دارند

بندرعباس- ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از شرکت 22 تیم در رقابتهای فوتبال دانش آموزی کشور به میزبانی بندرعباس مرکز این استان خبر داد.

علیرضا باقری عصر یکشنبه در حاشیه افتتاحیه رسمی این رقابتها در سالن فجر بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابتها با عنوان یادآوره سردار شهید حسین همدانی و شهدای مدافع حرم از صبح امروز آغاز شده و تا 13 بهمن ماه ادامه دارد.
وی افزود: رقابتهای فوتبال دانش آموزی کشور حکم انتخابی تیم ملی برای مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی در تابستان سال آینده را دارد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان خاطرنشان کرد : این رقابتها در ورزشگاه های خلیج فارس، تختی، اروند، ملوان و توانیر برگزار می شود و استعدادیابان تیم ملی رده های سنی پایه برای انتخاب نفرات مستعد و برتر، این رقابت ها را از نزدیک تماشا می کنند.
به گزارش ایرنا، تیم فوتبال دانش آموزی هرمزگان در دوره گذشته این رقابت ها که اواخر سال 95 در بندرعباس برگزار شد به مقام قهرمانی دست یافت و به عنوان نماینده ایران در مسابقه جهانی جمهوری چک شرکت کرد و سرانجام در میان 24 تیم شرکت کننده به عنوان نهمی رسید.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال