10 خانه ورزش روستایی در سیریک راه اندازی می شود

بندرعباس- ایرنا- فرماندار شهرستان سیریک گفت: با توافق صورت گرفته با اداره کل توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان، 10 خانه ورزش روستایی در این شهرستان تا پایان امسال راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا، عبدالله پرتابیان شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار اخیر با مدیرکل توسعه ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: در این دیدار توافق شد به هر خانه ورزش روستایی تجهیزاتی به ارزش 50 میلیون ریال شامل میز تنیس، لباس و توپ ،فوتبال دستی ، دارت ، شطرنج، والیبال، توپ و تور و میله دروازه اهدا شود.
وی افزود: به منظور توسعه ورزش روستایی و عشایری در سطح روستاها 12 بسته ورزشی به ارزش 20 میلیون ریال به ورزشکاران روستاهای شهرستان سیریک اهداء خواهد شد.
پرتابیان تصریح کرد: همچنین در راستای توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی عملیات اجرایی احداث سه زمین چمن مصنوعی در روستاهای بزرگ شهرستان سیریک در سال 98 آغاز خواهد شد.
فرماندار سیریک گفت : این شهرستان به ویژه روستاهای آن دارای استعداد و ظرفیت های بالقوه ای در بخش های مختلف ورزشی هستند که در صورت حمایت و پشتیبانی و ایجاد زیر ساخت های ورزشی، می توانند برای استان و شهرشان افتخارآفرین شوند.
شهرستان سیریک در 170 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال