78 درصد از ابلاغ های قضایی هرمزگان الکترونیکی است

بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: 78 درصد از ابلاغ های قضایی استان از طریق الکترونیکی صورت می گیرد که نتیجه آن کاهش زمان پیگیری و هزینه ها است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدصادق اکبری عصر پنجشنبه در دومین همایش رییسان و دادستان های حوزه های قضایی هرمزگان اظهار داشت: طی سالهای اخیر قوه قضاییه با بهره گیری از خدمات الکترونیک موفق شده بخش قابل توجهی از وظایف خود را با سرعت و دقت بیشتر به انجام رساند.
وی افزود: به طور یقین تلاش جهادگونه و هدفمند، مدیریت منابع مالی و انسانی و همچنین مراقبت نفس و پرهیز از هرگونه فساد بسترساز رضایتمندی مردم و ارتقای شاخص های سلامت و کارآمدی دستگاه قضایی استان خواهد شد.
رییس شورای قضایی استان هرمزگان، راهکار برون ‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور را حمایت از تولید ملی و برخورد قاطع با محتکران و اخلالگران اقتصادی از طریق دقت و تسریع در روند دادرسی و صدور آراء متناسب با کیفرخواست این افراد عنون کرد.
حجت الاسلام اکبری با تاکید بر مبارزه با مفاسد اخلاقی، بیان داشت: اهمیت مبارزه با فساد اخلاقی کمتر از مفاسد اقتصادی نیست و در همین راستا نیز دستگاه قضایی هرمزگان همواره در جهت برخورد قاطعانه با هنجارشکنان و متجاوزان به عنف، به منظور صیانت از امنیت عمومی و نوامیس مردم حرکت می کند.
وی تاکید کرد: اقدام های هنجارشکنانه از قبیل پارتی های مختلط شبانه و عرضه مشروب های الکلی که امنیت اخلاقی جامعه به ویژه نسل جوان را تهدید می نماید، با برخورد قاطع و بدون اغماض دستگاه قضایی استان هرمزگان مواجه خواهد شد.
رئیس کل دادگستری هرمزگان شناسایی ، انهدام و مبارزه با جریان های تروریستی تکفیری و همچنین توجه به اجرای به موقع احکام قضایی را از دیگر اولویت های دستگاه قضایی استان به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده براساس برنامه عملیاتی سالانه دادگستری استان برشمرد.
7198/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال