محدودیت های ترافیکی روز عید فطر در بندرعباس اعلام شد

بندرعباس - ایرنا - سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی روز عید سعید فطر در بندرعباس را اعلام کرد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان، مجید صالح پور افزود: محدودیت عبور و مرور از ساعت پنج صبح روز عید فطر تا پایان نماز از میدان امام خمینی (ره) تا میدان انقلاب بندرعباس در 2 باند رفت و برگشت اعمال می شود.
وی بیان داشت: رفت و آمد در راه های فرعی منتهی به بلوار امام خمینی در بلوار شهید ناصر و شهید چمران نیز در روز عید فطر ممنوع است.
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان اظهار کرد: رانندگان می توانند در این روز وسایل نقلیه خود را در پارکینگ های بوستان شهید دباغیان و یا خیابان های بلوار شهید ناصر و چمران پارک کنند.
صالح پور ادامه داد: تردد موتور سیکلت نیز در این روز در خیابان محل برگزاری نماز و معابر منتهی به آن ممنوع است و مردم می توانند از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند.
نماز عید فطر در بندرعباس امسال ساعت 7 صبح روز جمعه 25 خرداد به امامت آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در چهار راه مطهری مقابل مسجد جامع اقامه می ‌شود.
7195/2094

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال