اجرای نمایش میدانی فصل شیدایی در سواحل نیلگون خلیج فارس بندرعباس

بندرعباس- ایرنا- نمایش بزرگ میدانی «فصل شیدایی» روایتی از «هبوط حضرت آدم تا داستان غرور آفرینی های هرمزگانی ها در دوران دفاع مقدس» به مدت 10 شب در سواحل نیلگون خلیج فارس در بندرعباس اجرا می شود.

به گزارش سه شنبه خبرنگار ایرنا، این اثر هنری فاخر که برای دومین سال متوالی در بندرعباس اجرا می شود، با تغییرات عمده ای در فرم و محتوا و اضافه شدن بخش های جدید همراه است.
نمایش«فصل شیدایی»، سیر تاریخی خلقت حضرت آدم تا بحث ظهور امام زمان(عج) را روایتگری می کند، جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و جریان های انحرافی از دیگر موضوعاتی است که در این نمایش به آن اشاره خواهد شد.
حدود 250 بازیگر، هنرمند و عوامل اجرایی در اجرای این اثر فاخر به ایفای نقش می پردازند تا هر شب بیش از شش هزار نفر بتوانند به صورت زنده این نمایش را به تماشا بنشینند.
هرمزگانی ها به ویژه بندرعباسی ها به مدت 10 شب تا 12 اسفند و هر شب از ساعت 19 می توانند در بلوار خلیج فارس، ضلع جنوبی فرودگاه بین المللی بندرعباس، جنب کمپ اسکان مهمانان نوروزی این نمایش را تماشا کنند.
نمایش بزرگ فصل شیدایی به کارگردانی و طراحی سعید اسماعیلی، نویسندگی و روایتگری رسالت بوذری، کاری از مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی(مهنا) است.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی انتشاردهنده: خلیل تنیده

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال