بانک کشاورزی هرمزگان و بیمه ایران تفاهمنامه همکاری امضاء کردند

بندرعباس - ایرنا - بانک کشاورزی هرمزگان و بیمه ایران در راستای گسترش سطح تعامل ها و همکاری ها تفاهمنامه همکاری دوجانبه امضاء کردند.

به گزارش ایرنا مدیر بانک کشاورزی هرمزگان در آیین امضای این تفاهم نامه همکاری گفت : با امضای این تفاهم نامه علاوه بر دو طرف ، مشتریان بانک کشاورزی و بیمه ایران نیز می توانند از آن استفاده کنند.
محمدرضا حاتمی افزود : بانک کشاورزی در این تفاهم نامه متعهد شده تمام خدمات مورد نیاز بیمه ایران را در محدوده مقررات بانکی کشور نظیر بانکداری الکترونیکی قابل عرضه از سوی بانک ، واگذاری و نصب دستگاه های کارت خوان و غیره را با کمترین تشریفات اداری ارائه کند.
مدیر بیمه ایران درهرمزگان نیز در این مراسم ابراز داشت : این شرکت متعهد شده بخشی از تعامل ها و مراوده های مالی خود را در بانک کشاورزی متمرکز کند به نحوی که رسوب قابل ملاحظه ای در حساب های شرکت ایجاد شود.
حیدر شعبانی اضافه کرد: یکی دیگر از تعهدهای بیمه ایران اعمال تخفیف های ویژه در بیمه نامه های آتش سوزی اموال بانک ، منازل مسکونی کارکنان ، بیمه نامه های مسئولیت ، وجوه بیمه نامه های عمر و حوادث کارکنان بانک و بیمه های شخص ثالث و بدنه خودرو بانک و کارکنان است.
شعبانی اشاره کرد : امید می رود این تفاهم نامه بتواند زمینه را برای ارائه پوشش بیمه ای مناسب به کشاورزان و صیادان، که از پوشش های بیمه ای مناسب بی بهره اند فراهم سازد.
مدیر بیمه ایران در هرمزگان بین کرد: از سوی دیگر کشاورزان وصیادان نیز خود باید مطالبه گر پوشش بیمه ای مطلوب و مناسب باشند.
وی اشاره کرد: یکی از خدمات که بیمه ایران ارائه می کند بیمه مانده عمر بدهکار است که مشتریان بانک کشاورزی می توانند از آن استفاده کنند.
شعبانی یادآور شد: زمانیکه اشخاص برای خرید یا ساخت خانه و یا رفع نیازهای زندگی وام می گیرند، وام گیرنده و وام دهنده این نگرانی را دارند که در صورت فوت وام گیرنده چه پیش خواهد آمد و بازماندگان چه خواهند کرد.
مدیر بیمه ایران درهرمزگان بیان کرد: به همین دلیل بیمه ویژه مانده بدهکار رای رفع مشکلات و این قبیل نگرانی ها پیش بینی شده تا در صورت فوت بیمه شده (وام گیرنده) در طول مدت بیمه (وام) بقیه اقساط وام وی یکجا توسط بیمه گزار در وجه بانک و یا موسسه وام دهنده پرداخت شود.
وی خاطر نشان کرد: از طرف دیگر موسسه های اعتباری و بانک ها برای اینکه وامی که به اشخاص حقیقی داده شده مجددا به صندوق آنها مسترد شود وام گیرنده را بیمه عمر مانده بدهکار می کنند.
3219 /6048
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده : خلیل تنیده

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال