مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان:

شورای آموزش و پرورش جایگاهی برای مشارکت در فرایند تعلیم و تربیت است

بندرعباس - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: شورای آموزش و پرورش جایگاهی برای اعمال نظر و مشارکت جامعه در فرآیند تعلیم و تربیت است.

به گزارش ایرنا، علی کرمپور دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش ابوموسی افزود: هدف شورا همچنین سهولت امور، کیفیت بخشی کارکرد و حل مسائل و مشکلات این نهاد در بستری عقلانی و با لحاظ نمودن نیازها و توانمندی های محلی است.
دبیر شورای آموزش و پرورش هرمزگان اظهارکرد: تحقق شاخص های چشم انداز 1404 و تبدیل شدن ایران اسلامی به قدرت منطقه ، تنها با توسعه آموزش و پرورش و گسترش دانایی در استان و کشور امکان پذیر است.
کرمپور اضافه کرد: آموزش و پرورش امروز سازنده و دورنمای پیشرفت و آیینه تمام نمای آینده کشور است ، زیرا تنها این ارگان تاثیرگذار اجتماعی می تواند افرادی با ایمان ، متخصص و متعهد برای مدیریت کلان جامعه تربیت نماید.
وی در ادامه این نشست به تجهیز هنرستان شهید چمران و راه اندازی دبستان در بخش سیری را اولویت کاری این شورا برای تحقق عدالت آموزشی در ابوموسی برشمرد.
کرمپور تصریح کرد: توسعه رشته های مهارتی بازار کار به منظور تامین نیروی متخصص متناسب با شرایط اقلیمی استان صورت می گیرد که امیدواریم از این مسیر نرخ بیکاری در آینده ای نزدیک کاهش یابد.
شهرستان ابوموسی با شش هزار نفر جمعیت در 220 مایلی جنوب در بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد. ک/3
7195/6048

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال