حاج قاسم کرمی پیشکسوت مطبوعات هرمزگان دارفانی را وداع گفت

بندرعباس- حاج قاسم کرمی مدیرمسئول روزنامه صبح ساحل و پیشکسوت مطبوعاتی استان که پس از سکته قلبی ،چندین سال در بستر بیماری بود، بعد ازظهر دوشنبه ،در بیمارستان امام رضا(ع) بندرعباس در سن 63سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش ایرنا،زنده یاد کرمی دوازدهم آذرماه سال 64 اولین شماره نشریه صبح ساحل را بر پیشخوان روزنامه فروشی ها قرار داد که پس از آن انتشار صبح ساحل بی وقفه ادامه یافت.
سابقه و تجربه وی موجب شد از طرف اهالی رسانه به عنوان پدر مطبوعات استان لقب گیرد که با توجه به پرورش نسلی از خبرنگاران و روزنامه نگاران در روزنامه صبح ساحل این عنوان برازنده ایشان بود.
وی علاوه بر انتشار 28ساله صبح ساحل در سایر عرصه های فرهنگی و اجتماعی نیز منشاء خدمات گسترده ای بود.
فرمانداری بندرعباس ،ریاست بنیاد هرمزگان شناسی، مشاور استاندار و معاون استاندار در دوره های مختلف از جمله مسئولیت های وی بود.
جایگاه و خدمات زنده یاد قاسم کرمی موجب شد ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در سال 87 و دوره مدیریت همایون امیرزاده مراسم روز خبرنگار را به پاسداشت وی اختصاص دهد.
بر اساس اعلام خانواده زنده یاد کرمی ،پیکر ایشان سه شنبه 20فروردین ساعت 15 از مقابل فرهنگسرای طوبا به سمت قطعه مفاخر آرامستان بندرعباس تشییع می می شود.
خبرگزاری جمهوری اسلامی درگذشت پیشکسوت مطبوعات هرمزگان را به خانواده ایشان و اصحاب رسانه تسلیت می گوید.ک/3
7192/668

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال