معاون فرماندار بستک هرمزگان بر مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد

بندرعباس - معاون فرماندار بستک هرمزگان بر مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد و گفت: قاچاق کالا ˈ زالویی ˈ بر بدنه اقتصاد کشور است.

به گزارش چهارشنبه ایرنا، ˈ ناصر شریفی ˈ در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا، ارز و مشروبات الکلی شهرستان اظهار داشت: این موضوع را نباید مقوله ای کم اهمیت جلوه داد و برای مبارزه و برخورد با آن باید جدی تر وارد عمل شد.
وی با اشاره به قاچاق سوخت افزود: توجه دولت و دست اندرکاران به تشویق عواملی که در امر مبارزه با قاچاق سوخت فعالند حایز اهمیت است.
وی خواستار مبارزه جدی با قاچاق مشروبات الکلی شد و بیان داشت: در بحث مشروبات الکلی دشمن این نظام، دین، ایمان و جوانان ما را هدف قرار داده اند و ما باید با همه امکانات با آن مبارزه کنیم.
وی قاچاق لوازم آرایشی را تاسف بار خواند و با اشاره به عوارض سوء این گونه لوازم، اظهار داشت: این گونه اقدامات از توطئه های دشمن علیه ماست و ما باید هوشیار باشیم.
شریفی ادامه داد: دشمنان نظام ما در پی شکست های متعدد ناکام و مستاصل شده اند و برای تخریب اندیشه و فکر جامعه ازهیچ کوششی فروگذار نمی کنند و مبارزه جدی با این معضل نیازمند عزم راسخ و برنامه ریزی جامع می باشد.ک/2 669/668

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال