تله فیلم ˈساعت صیدˈ به کارگردانی اسماعیل فلاح پور در بندرعباس کلید خورد

بندرعباس- مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکزخلیج فارس(هرمزگان) گفت: تله فیلم تلویزیونیˈ ساعت صیدˈ به کارگردانی اسماعیل فلاح پور با مضمون اجتماعی پلیسی در سیمای این مرکزکلید خورد.

عبدالرسول حمیدی عصر شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: پیش تولید این تله فیلم مدتی است انجام شده و بزودی تصویربرداری آن شروع می شود.
وی بیان داشت: لوکیشن های این تله فیلم در تهران، بندرعباس، قشم و بندرلافت خواهد بود و پیش بینی می شود تصویربردای آن 30 جلسه طول بکشد.
این مسوول اظهارداشت: ساعت صید که مضمونی اجتماعی پلیسی دارد داستان ناخدایی کهنه کار و دریا دیده را به تصویر می کشد که تلاش دارد ضمن مبارزه با مفاسد اقتصادی راهی برای سروسامان دادن به لنج داران پیدا کند و از طرف دیگر دختر این ناخدای باتجربه به همراه گروهش درتلاش است ماده و محلولی جهت حفظ طراوت و شادابی محصولات صادراتی استان بدست آورند.
حمیدی گفت: داوود بیدل (تهیه کننده)، اسماعیل فلاح پور (کارگردان)، علی یاور (مجری طرح)، حمید احمدی (مدیرتصویربرداری)، سمیرا شجاعی (طراح صحنه ولباس)، وحید دوزنده (صدابردار) و پرویز فلاحی پور، مونا فرجام، علی یاور و مجید مشیری (بازیگران) این تله فیلم 90 دقیقه ای می باشد. ک/3
7195/668

انتهای پیام /*

برچسب ها

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال