رییس هیات: پیشکسوتان گنجینه طلایی کشتی همدان هستند

همدان- ایرنا- رییس هیات کشتی همدان گفت: پیشکسوتان گنجینه های طلایی کشتی این استان هستند و باید از تجربه آنان در عرصه های مدیریتی بهره برد.

حمیدرضا یاری روز چهارشنبه در جمع پیشکسوتان کشتی همدان اظهار داشت: پیشکسوتان پایه گذار موفقیت کشتی استان در سال های گذشته بودند اما باید توجه داشت که تداوم مسیر افتخارآفرینی نیاز به بهره مندی از تجربه آنها دارد.
وی اضافه کرد: تجربه پیشکسوتان در عرصه های مختلف مدیریتی و فنی می تواند راهگشای خیلی از مسایل باشد و اولویت هیات کشتی همدان ایجاد فضای تعاملی و همدلی بین تمامی اقشار جامعه کشتی استان است.
یاری با تاکید بر اینکه نباید از جایگاه پیشکسوتان کشتی غافل شد، گفت: از پیشکسوتان می خواهیم در مسایل فنی و مدیریتی مشاوره لازم را بدهند.
وی از اعضای این نشست به عنوان هیات رئیسه کشتی استان همدان یاد کرد و گفت: پیشنهادهای سازنده و تخصصی که بتواند در توسعه و اعتلای کشتی استان نقش آفرینی کند، به طور قطع به اجرا گذاشته می شود.
رییس هیات کشتی همدان با تاکید بر لزوم همدلی و تعامل خانواده کشتی این استان خاطرنشان کرد: ایجاد این همدلی، کشتی همدان را در مسیر موفقیت قرار می دهد و باعث رسیدن به قله های افتخار می شود.
وی افزود: هدف ما رسیدن به رده نخست کشتی کشور و تصاحب مدال های خوش رنگ بین المللی است اما باید توجه داشت که این مهم بدون تلاش همه جانبه، اتحاد خانواده کشتی و پرهیز از مسایل حاشیه ای امکان پذیر نیست.
در این نشست پیشکسوتان کشتی همدان به طرح پیشنهادهای خود پیرامون نحوه برگزاری مسابقات رده های سنی مختلف، انتخاب کمیته فنی و مربیان پرداختند.
کشتی همدان نزدیک به پنج هزار ورزشکار و مربی سازمان یافته دارد.
7520/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال