سالن وزنه برداری نهاوند مرمت شد

همدان- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: کفپوش سالن وزنه برداری این شهرستان پس از گذشت 30 سال تعویض و مرمت شد.

مهرداد سعدی نژاد روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: پس از تعویض کفپوش سالن ورزشی حجاب تعویض کفپوش سالن وزنه ‌برداری این شهرستان نیز انجام شد تا عملیات نوسازی فضاهای داخلی سالن ها ادامه یابد.
وی اضافه کرد: نوسازی تجهیزات و امکانات سالن های ورزشی در دستور کار قرار دارد و دستگاه ورزش استان نیز مساعدت لازم مالی را دارد.
سعدی نژاد خاطرنشان کرد: سالن وزنه برداری نهاوند دارای وسعت 130 مترمربعی است و با اعتبار 150 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی اداره کل ورزش و جوانان همدان کفپوش شد.
وی بیان کرد: همچنین آبگرفتگی اخیر به دلیل بارش‌های شدید و وجود چشمه های طبیعی در اطراف این سالن موجب آسیب‌دیدگی تشک‌های سالن کشتی شده است و تشک‌های سابق قابلیت استفاده را نداشتند لذا با پیگیری‌های انجام ‌شده و مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان 2 تخته تشک کشتی برای این سالن اختصاص داده شد.
سعدی نژاد افزود: با پیگیری‌های نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و با توجه به نیاز شهرستان مقرر شده که 2 تخته تشک کشتی از طریق وزارت ورزش و جوانان به شهرستان نهاوند اختصاص یابد.
نهاوند دارای بیش از 9 هزار ورزشکار سازمان یافته است.
7520/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال