اقامه نماز جمعه از برکات انقلاب است

همدان- ایرنا- رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: برگزار نشدن نماز جمعه عیب بزرگی برای ملت ایران بود که انقلاب اسلامی آن را برطرف کرد و این مهم از برکات نظام اسلامی است.

به گزارش ایرنا، حجت‌ الاسلام محمد جواد حاج علی ‌اکبری در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر همدان افزود: نماز جمعه مرکز وحدت مسلمانان برای رسیدن به هدف بالاتر یعنی ولایت الهی امام زمان (عج) است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ملت شریف ایران را مرهون الطاف خود قرار داد اظهار داشت: در 900 نقطه از کشور نماز جمعه برگزار می شود و این مهم فرصتی برای باهم بودن بشمار می رود.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه همدان نشان از ریشه های تاریخ سترگ ایران دارد، اضافه کرد: با نام همدان آدمی به یاد همت، اندیشه، عرفان و شخصیت‌های بزرگ و نستوهی که در این خطه عالم ‌پرور و تربیت ‌خیز پرورش یافته و به عالم عرضه شده‌اند، می‌افتد.
حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به انتصاب امام جمعه جدید همدان ادامه داد: بر اساس بزرگواری بزرگان، بابی برای حضور جوانان فراهم شده است و بزرگان خودشان زمینه را فراهم کردند تا جوانان وارد صحنه شوند.
وی خاطرنشان کرد: امروز جوانی شایسته توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان انتخاب شده است که با توجه به محبوبیتش بین جوانان می‌تواند این مسیر را به خوبی ادامه دهند.
7523/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال