استاندار همدان:

استانداردسازی در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: توجه به استاندارد رونق تولید را برای استان به ارمغان می آورد و تمام دستگاه های اجرایی باید استانداردسازی را در اولویت قرار دهند.

به گزارش ایرنا، سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه در شورای استاندارد که با حضور رئیس سازمان ملی استاندارد برگزار شد، اظهار داشت: استان همدان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می کند و بند 24 اقتصاد مقاومتی که به مقوله استاندارد توجه صریح دارد را در راس امورات استان قرار داده ایم.
استاندار همدان افزود: تحقق این بند از سیاست اقتصاد مقاومتی موجب تولید کیفی کالا و رونق کالای داخلی می شود.
شاهرخی گفت: از این پس شورای استاندارد سازی را شخصا برگزار خواهم کرد و مصوبات این جلسه را با جدیت بیشتری پیگیری می کنیم.
استاندار همدان از مسکن و شهرسازی و شهرداری ها خواست با تقویت نظارت ها، به تولید واحدهای ساختمانی با کیفیت و ایمن کمک کنند.
وی با اشاره به آثار بجا مانده از همه ادوار تاریخی در همدان گفت: این استان دارای تاریخ و تمدن وصف ناپذیری است و برهمین اساس نام زیبای پایتخت تمدن ایران زمین برایش ثبت شده است.
شاهرخی گفت: همدان بر اساس همین داشته ها به عنوان مقصد گردشگری در دنیا معرفی شده و در سال 2018 کرسی پایتختی گردشگری آسیا را کسب کرده است و بازتاب های خوبی در بعد فراملی داشت.
وی یادآوری کرد: در بخش کشاورزی هم دارای قابلیت های بسیار هستیم و بیش از پنج میلیون تن تولید داریم و در حوزه صنعت و معدن نیز ظرفیت های خوبی داریم که همه این وییگی ها همدان را بسیار پویا در کشور جلوه داده است.
شاهرخی نگاه ویژه رئیس جمهوری به بانوان را نشان از توانمندی این قشر دانست و گفت: رئیس سازمان ملی استاندارد نمونه بارزی از زنان بزرگ و مسئولان مقتدر معرفی کرد.
نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد امروز به همدان سفر کرد.
7527/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال