عامل انتشار عکس همکلاسی با عناوین مستهجن دستگیر شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: یک دانشجو اقدام به انتشار تصاویر همکلاسی خود با عناوین مستهجن در اینستاگرام کرده بود که دستگیر شد.

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: دختری با مراجعه به پلیس فتا از انتشار تصاویر اش با عناوین مستهجن در اینستاگرام خبر می دهد.
وی اضافه کرد: پس از بررسی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد که فردی اقدام به کپی برداری تصاویر شاکیه از صفحه شخصی اینستاگرام و انتشار آن در صفحه دیگری با عناوین مستهجن کرده است.
رییس پلیس فتا استان همدان ادامه داد: پس از کارهای فنی متهم شناسایی و دستگیر شد که در مواجهه با شاکیه مشخص شد که وی همکلاسی این دانشجو است.
سرهنگ سرخوش نهاد اظهار داشت: متهم در بازجویی ها علت خود از این اقدام را انتقام جویی از همکلاسی عنوان کرد و مدعی شد که شاکیه قصد برقراری ارتباط با دوست پسر وی داشته است.
این مقام انتظامی گفت: فضای مجازی محل تسویه حساب های شخصی، انتقام گیری و انجام اعمال مغرضانه و هتک حیثیت افراد نیست.
رییس پلیس فتا همدان تاکیدکرد: کاربران فضای مجازی هیچگاه اطلاعات، عکس و فیلم های شخصی را نباید در این شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته یا منتشر کنند.
سرهنگ سرخوش نهاد ادامه داد: افرادی که اقدام به بهره گیری نادرست از فضای مجازی می کنند در کمترین زمان شناسایی و دستگیر می شوند.
7526/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال