قهرمانان مینی گلف روز پرستار معرفی شدند

همدان- ایرنا- قهرمانان مینی گلف گرامیداشت روز پرستار با برگزاری یک دوره مسابقه در زمین اختصاصی مینی گلف شهید شمسی پور همدان معرفی شدند.

دبیر هیات گلف همدانروز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این رقابت ها 20 ورزشکار به مدت یک روز با یکدیگر رقابت کردند که در پایان یسنا اسکندری عنوان قهرمانی را کسب کرد، کیاندخت عظیمی دوم شد و الهام سهاکی دیگر ورزشکار همدانی بر سکوی سوم ایستاد.
محمدعلی قاسمی خاطرنشان کرد: با وجود شرایط جوی و سرمای هوا در ماه های اخیر تمرینات و مسابقات دوستانه مینی گلف در شهر همدان پیوسته و منظم در حال برگزاری است.

** بدمینتون باز همدانی سهمیه جام بین المللی فجر را کسب کرد
امیر جباری بدمینتون باز همدانی سهمیه حضور در جام بین المللی فجر را تصاحب کرد.
معاون اداره کل ورزش و جوانان همدان در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: فدراسیون بدمینتون کشورمان از جباری که هم اینک در اردوی آماده سازی حضور دارد، برای حضور در مسابقات بین المللی جام فجر دعوت کرده است.
عباس قهرمانی افزود: بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در روزهای 15 تا 18 بهمن ماه سال جاری با جوایز 25 هزار دلاری و با حضور بازیکنان خارجی و داخلی در قسمت یک نفره و دونفره در شهرستان کرج برگزار می شود.
وی اضافه کرد: بازیکنان کشورهای اسپانیا ، تایلند ، اردن ، هند ، پرتغال ، بلغارستان ، جمهوری چک ، مولداوی ، ویتنام ، مالت ، ترکیه ، مالزی ، ایتالیا ، اندونزی ، جمهوری آذربایجان ، اوکراین ، میانمار ، سنگاپور ، لهستان ، هلند ، لوگزامبورگ ، اتریش ، روسیه ، چین ، سریلانکا ، ارمنستان ، مجارستان ، پاکستان ، استونی ، ایسلند ، موریس و جمهوری اسلامی ایران برای حضور در این رقابتها اعلام آمادگی کردند.
همدان یکی از استان های فعال در ورزش بدمینتون است.
7520/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال