تیم بوکس همدان با بهترین ترکیب راهی مسابقات شد

همدان- ایرنا- سرمربی تیم بوکس همدان گفت: با بهترین ترکیب راهی مسابقات قهرمانی کشور شده ایم و امیدوارم نتایج خوبی برای استان رقم بخورد.

امید مرامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم ما سال قبل در رده بزرگسالان نتایج خوبی کسب نکرد اما امسال درصد کسب بهترین جایگاه هستیم.
وی بیان کرد: تیم ما به دلیل نتایج نه چندان خوب سال قبل از 10 سهمیه، در 6 وزن توانست سهمیه کسب کند و اکنون در همین اوزان نیز برای کسب عنوان مطلوب تلاش خواهیم کرد.
مرامی خاطرنشان کرد: البته امسال بهترین های بوکس ایران با آمادگی بسیار مطلوب حضور دارند و شرایط برای رسیدن به مدال سخت است.
وی با اشاره به ترکیب تیم همدان گفت: میثم صادقی ورزشکار در وزن 49 کیلوگرم، شبیر زهروند در وزن 60 کیلوگرم، حمید خدایوندی در وزن 69 کیلوگرم، مسعود خزایی در وزن 75 کیلوگرم، جعفر سرملی در وزن 81 کیلوگرم و مجید سبزی در وزن به اضافه 91 کیلوگرم در ترکیب تیم همدان به میدان می روند.
مرامی خاطرنشان کرد: سرپرست تیم را نیز میثم هندی از قهرمانان ارزنده بوکس برعهده دارد ضمن اینکه داود درویشی از مربیان مجرب بوکس استان در ترکیب تیم اعزامی قرار دارد.
وی یادآور شد: امسال سطح کیفی مسابقات قابل مقایسه با دوره های قبل نیست اما با این وجود بوکسورهای تیم اعزامی همدان را نفرات عنوان دار تشکیل داده اند که هر یک تجربه بالایی در این رشته دارند.
مرامی افزود: از حریفان نیز شناخت لازم را داریم و می خواهیم بسیار بهتر از سال قبل نتیجه کسب کنیم.
بیست و هشتمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی از امشب به میزبانی اهواز آغاز می‌شود.
400 بوکسور از استان های مختلف کشور در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
7520/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال