رئیس جمهوری از دانش آموز کبودراهنگی تجلیل کرد

همدان- ایرنا- دانش آموز کبودراهنگی در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز از حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری لوح تقدیر دریافت کرد.

به گزارش ایرنا در این اجلاس که روز چهارشنبه با حضور رئیس جمهوری در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار شد، از سید محمد مهدی موسوی نوجوان 16 ساله روستای ازوندره بخش شیرین سو تقدیر شد.
این جوان به شوق شرکت در نماز جمعه مسیر 12 کیلومتری روستا ازوندره تا بخش شیرین سو را هر هفته پیاده روی می کرد.
بخشدار شیرین سو در این ارتباط به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حدود 3.5 سال است که آیین عبادی سیاسی نماز جمعه به امامت حجت الاسلام علی اکبر منصوری در بخش شیرین سو اقامه می شود.
سید ایوب موسوی افزود: به دنبال برقراری نماز جمعه در این بخش شاهد حضور چشمگیر شمار زیادی از شهروندان به ویژه دانش آموزان در این آیین معنوی بودیم.
وی ادامه داد: این دانش آموز مقطع متوسطه در دبیرستان حضرت مهدی (عج) بخش شیرین سو تحصیل می کند و ویژگی های شخصیتی این نوجوان موجب رضایت همکلاسی ها و الگوگیری از او شده است.
بخشدار شیرین سو گفت: این نوجوان در یک خانواده مذهبی تربیت و پرورش یافته و از نظر درسی نیز دارای رتبه خوبی است.
موسوی بیان کرد: سید محمد مهدی موسوی به شوق حضور در نماز جمعه هر هفته مسیر 12 کیلومتری محل زندگی تا محل اقامه نماز جمعه را پیاده می پیمود.
وی گفت: این دانش آموز ابتدا در اجلاس شهرستانی و استانی نماز مورد تجلیل و تقدیر مسئولان قرار گرفت سپس در اجلاس سراسری نیز از دست رئیس جمهوری لوح دریافت کرد.
روستای ازون دره (دراز دره) با 2 هزار و 500 نفر جمعیت در 12 کیلومتری بخش شیرین سو و 52 کیلومتری مرکز شهرستان قرار دارد و ساکنان این روستا به حرفه کشاورزی و دامداری مشغول هستند.
7526/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال