23 تیم پزشکی در مناطق محروم همدان حضور یافتند

همدان- ایرنا- مسئول بسیج جامعه پزشکی همدان گفت: 23 تیم پزشکی با برگزاری رزمایش اقتدار عاشورائیان محمد رسول الله (ص) 2، برای ویزیت و درمان بیماران در مناطق محروم و حاشیه شهری در این استان حضور یافتند.

دکتر حمید بهرامی خو روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تیم پزشکان عمومی متشکل از روانشناس، پرستار، بهیار و کارشناس تغذیه هستند و متخصص داخلی، متخصص زنان و زایمان، اطفال و کلیه و مجاری ادراری تیم پزشکان متخصص را تشکیل می دهند.
وی اضافه کرد: این تیم ها به مدت یک روز اداری در مناطق حاشیه شهر همدان حضور یافته و به بیماران خدمات ارائه می دهند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی همدان بیان کرد: تیم های پزشکی در مجموع شامل پنج متخصص، 20 پزشک عمومی و 16 ماما به همراه پرستار و بهیار است.
بهرامی افزود: روزانه به طور میانگین 150 مراجعه کننده ویزیت می شوند و تاکنون حدود سه هزار و 500 تن ویزیت و شماری از آنها برای درمان تکمیلی به بیمارستان ها و درمانگاه ها معرفی شدند.
وی اضافه کرد: 2 روز قبل از حضور تیم های پزشکی موضوع حضور تیم پزشکی در یک منطقه اطلاع رسانی می شود تا متقاضیان از خدمات پزشکی بهره مند شوند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان همدان گفت: تیم های پزشکی در پایگاه های مقاومت، مساجد، حسینیه و موقوفه ها مستقر می شوند.
بهرامی ادامه داد: مراجعه کنندگان بیشتر به بیماری های عفونی مبتلا بودند که طبق بیماری تجویزهای لازم توسط پزشکان صورت گرفت.
رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) 2 از نهم شهریور آغاز شده و تا 29 این ماه ادامه دارد.
7526/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال