نخبگان همدانی هشت مدال رنگانگ کسب کردند

همدان- ایرنا مدیرکل آموزرش فنی و حرفه ای همدان گفت: نخبگان این استان موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ و 6 دیپلم افتخار در هجدهمین مسابقات کشوری مهارت شدند.

وهب مختاران روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: هجدهمین دوره مسابقه های ملی مهارت در ٣٣ رشته با حضور ٥١٢ شرکت کننده از ٣١ استان کشور در استان البرز برگزار شد.
وی افزود: تیم مهارت همدان شامل 2 دختر و 19 پسر نخبه در این دوره از رقات ها حضور یافتند که موفق به کسب چندین مدال شدند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان بیان کرد: مرتضی امیدی در رشته طراحی مهندسی مکانیک موفق به کسب مدال طلای این دوره از رقابت ها شد.
مختاران اضافه کرد: همچنین در رشته فضای سبز علی خدابنده لو و فرهاد اکبریان، در رشته فناوری طراحی گرافیک محمد کلوندی و در رشته کاشی کاری دیوار و کف عرفان محمدی هدایت منش موفق به کسب مدال نقره شدند.
وی ادامه داد: امیر محمد ترکمانی در رشته جواهر سازی، مهدی نجفی جلالیه در رشته تاسیسات الکتریکی و حمیدرضا وفرجینی در رشته اتصالات چوبی مدال برنز را از آن خود کردند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای همدان بیان کرد: نخبگان همدانی 6 دیپلم افتخار در رشته های مختلف کسب کردند که شامل فاطمه طاهری در رشته خیاطی، سعید قنبری سمیع در کابینت سازی، نیما حیدری در فناوری اطلاعات نرم افزار، امید عبدلی حسین آبادی در تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه سنگین، محدثه بیات در رشته گل آرایی و امیرحسین حسنی تراش سی.ان.سی است.
مختاران ادامه داد: تیم مهارت استان همدان در مجموع امتیازات و کسب مدال بعد از استان های اصفهان، تهران و آذربایجان شرقی رتبه چهارم کشور را کسب کرد.
7526/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال