همدان با ترکیب قوی در رقابتهای ملی مهارت حضور دارد

همدان- ایرنا- مسئول مسابقات ملی مهارت های فنی و حرفه ای استان همدان از حضور قدرتمند این استان در هجدهمین دوره رقابت های ملی مهارت خبر داد.

جمشید رحیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اعضای تیم اعزامی از همدان به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت از توان و انگیزه بالایی برای کسب مدال های رنگارنگ برخوردار هستند.
وی اضافه کرد: تیم مهارت همدان شامل 2 دختر و 19 پسر نخبه هستند که پس از برگزاری رقابت های ملی مهارت شهرستانی و استانی از جمع سه هزار شرکت کننده انتخاب شدند.
سرپرست تیم اعزامی همدان به مسابقه ملی مهارت بیان کرد: تیم اعزامی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای همدان در 19 رشته به رقابت پرداختند.
رحیمی اظهار داشت: با توجه به ترکیب قوی تیم مهارت همدان، به دریافت امتیازهای بالا در این دوره از رقابت ها و کسب مدال امیدوار هستیم.
وی گفت: شرکت کنندگان در این دوره از رقابت ها از تمام توان و خلاقیت خود برای کسب رتبه های برتر استفاده کرده و مسابقات سخت و فشرده ای را پشت سر می گذارند.
رحیمی افزود: برگزیدگان این دوره از رقابت ها به اردوی آماده سازی برای شرکت در چهل و پنجمین رقابت جهانی مهارت در سال 2019 مسکو اعزام می شوند.
هجدهمین دوره مسابقه های ملی مهارت در ٣٣ رشته با حضور ٥١٢ شرکت کننده از ٣١ استان کشور در استان البرز ادامه دارد.
١٠ رشته این مسابقه ها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ٢٣ رشته دیگر نیز در مرکز تربیت مربی کشور در حال برگزاری است.
7526/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال