خدمات MRI در بیمارستان آتیه همدان شبانه‌ روزی می‌شود

همدان - ایرنا - رئیس بیمارستان آتیه همدان گفت: خدمات ام ار ای (MRI ) در این بیمارستان شبانه ‌روزی می‌شود و بیماران در تمام ساعات شبانه روز می توانند از این خدمات استفاده کنند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی عبادالله فدایی‌ اطهر با بیان اینکه دستگاه MRI جزو بهترین دستگاه‌ها است و محدودیت وزن و حرکت ندارد و کیفیت عکس‌های آن بسیار خوب است افزود: به دنبال افزایش خدمات دستگاه MRI و شبانه ‌روزی شدن آن هستیم.
وی ادامه داد: در شرایط مطلوب می‌توان روزی ١٥٠ نفر را در این زمینه پذیرش کرد که با اطلاع‌ رسانی بهتر به این میزان خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های پیشرفته برای کنترل بیماری‌های عفونی در بیمارستان آتیه تامین اجتماعی همدان نیز راه اندازی می شود افزود: عفونت‌های ناشی از عوارض جراحی در این بیمارستان به شدت تقلیل یافته است.
وی ادامه داد: از سال گذشته تاکنون بیماری که به دلیل عفونت بیمارستانی فوت کند، گزارش نشده است چرا که در اتاق عمل دستگاه‌های ضد عفونی سریع وسایل جراحی فعال است.
رئیس بیمارستان آتیه همدان با اشاره به اینکه وضعیت خوبی در کنترل عفونت بیمارستانی وجود دارد افزود: این بیمارستان از لحاظ شرایط هتلینگ و از نظر تخصص‌ها، تجهیزات و امکانات شرایط بسیار خوبی دارد.
فدایی اطهر خاطرنشان کرد: تجهیزات به کار گرفته شده جزو بهترین‌ها است و اگر بتوانیم بهره ‌وری را بالا و رخدمات مطلوب‌ تری به بیماران ارائه دهیم، به اهداف نزدیک خواهیم شد.
گفتنی است، تعداد بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در استان همدان 240 هزار نفر است که در استان همدان با احتساب خانوار به 737 هزار نفر می رسد.
7523/2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال