خشم مردم همدان از عاملان نا آرامی های اخیر حماسه ای دیگر آفرید

همدان- ایرنا- هزاران تن از مردم ولایتمدار و انقلابی همدان در اعتراض به عاملان ایجاد ناآرامی های اخیر در کشور و استان، با حضور در پیاده راه بوعلی این شهر راهپیمایی کردند و صحنه های دیدنی از حماسه ای دیگر آفریدند.

به گزارش ایرنا، اهالی دارالمومنین شهر همدان عصر چهارشنبه با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و به اهتزاز درآوردن آن در طول راهپیمایی، بار دیگر اقتدار این کشور را به نمایش گذاشتند.
اقشار مختلف مردم در صفوفی فشرده در کنار روحانیان، با مشت هایی گره کرده بر علیه استکبار جهانی و حامیان عوامل ناآرامی های اخیر شعار سر دادند.
شماری از مادران به همراه کودکان خود در این راهپیمایی حضور یافته و با وجود برودت هوا تا پایان مراسم حضور داشتند.
راهپیمایان با سردادن شعارهایی همچون 'نیروی انتظامی، تشکر تشکر' و 'دادستان تشکر تشکر' از عملکرد نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری نظم، آرامش و امنیت قدردانی کرده و خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با عوامل ناآرامی های اخیر شدند.
مردم همدان همچنین شعارهایی مبنی بر حل مشکلات معیشتی مردم سر دادند و خواستار توجه جدی مسئولان به مشکلات اقتصادی مردم شدند.
استاندار همدان، مدیرکل دادگستری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران اجرایی نیز همراه و همگام با مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.
حشمت الله قنبری همدانی مدرس دانشگاه و معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی سخنران این راهپیمایی بود.
7526/2090
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال