افزایش 2 برابری اعتبارات کبودراهنگ در سال 96

همدان - ایرنا - فرماندار کبودراهنگ گفت: میزان اعتبار پیش بینی شده برای این شهرستان نسبت به سال 95 حدود 2 برابر افزایش داشته است.

احسان قنبری روز پنجشنبه در نشست اعضای کمیته برنامه ریزی کبودراهنگ بیان کرد: 389 میلیارد ریال اعتبار از محل تملک و دارایی های سرمایه ای استانی، متوازن و سه درصد نفت و گاز به شهرستان کبودراهنگ اختصاص یافته است.
وی اضافه کرد: 17درصد از اعتبارات استانی و سه درصد اعتبارات بخش نفت و گاز به این شهرستان اختصاص یافته که معادل 110 میلیارد ریال است.
فرماندار کبودراهنگ گفت: از سهم اعتبارات متوازن به این شهرستان 190میلیارد ریال و از سهم استانی 89 میلیارد ریال برای توسعه این شهرستان پیش بینی شده است.
قنبری بر تکمیل طرح های نیمه تمام و اولویت دار تأکید کرد و از مسوولان و مدیران دستگاه ها خواست در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان گام های جدی و اساسی بردارند.
به گزارش ایرنا وی همچنین خواستار پیگیری مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان برای جذب اعتبارات از دستگاه متبوع شد.
وی گفت: مدیران ادارات و نهادها با برنامه ریزی مناسب علاوه بر جذب به موقع اعتبارات، با اولویت بندی و نیاز سنجی طرح هایی که جنبه عمومی و نیاز منطقه هستند در شهرستان عملیاتی کنند.
شهرستان کبودراهنگ با بیش از 155 هزار نفر جمعیت و سه بخش مرکزی، شیرین سو و گل تپه در منطقه شمال غربی استان همدان قرار دارد.
اخبار مهم خبرگزاری ایرنا کشور و استان همدان را به طور شبانه روزی از کانال خبری تلگرام 'اخبار ایرنا همدان' به نشانی @irnahamadan دریافت کنید.
7526/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار:اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال