رییس اداره تربیت بدنی ملایر: ورزش ملایر مایه افتخار است

ملایر - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: روند رو به رشد ورزش این شهرستان با وجود مشکلات شدید مالی متوقف نمی شود و ورزشکاران ملایری همواره در میادین ورزشی افتخار آفرینند.

ˈمهدی رضاییˈ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با وجود هزینه های سنگین اماکن ورزشی و مشکلات شدید مالی، ورزش ملایر با مدیریت جهادی مدیران ورزش استان، مسیر رشد را طی می کند.
وی اظهار کرد: علاوه بر مشکلات مالی، ورزش شهرستان ملایر همچنان شاهد بی مهری برخی هیات های ورزشی استان همدان است که حاضر به همکاری با هیات های ورزشی ملایر نیستند.
وی با تاکید بر اینکه زمینه رشد ورزش ملایر همیشه هموار است، خاطرنشان کرد: با وجود موانع و مشکلات، از ابتدای امسال 11 ورزشکار در هشت رشته ورزشی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
رضایی ادامه داد: در ورزش آقایان ˈحسن کرمی فرˈ در رشته ووشو، ˈامیر صفریˈ اسکیت،ˈمیثم مصطفی جوکارˈ کشتی، ˈشکراله جعفریˈ ورزش های همگانی،ˈمهدی نبی الهیˈ وزنه برداری و ˈمجید سبزیˈ در رشته بوکس به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
وی بیان کرد: ˈعالیه اسدیˈ،ˈغزل خانجانیˈ،ˈزهرا عباسیˈ و ˈلیلا ترکاشوندˈ در رشته کبدی و ˈعطیه زندی مقدمˈ در رشته رزمی بانوان دعوت شده به تیم ملی هستند.
وی ابراز امیدواری کرد: با اتمام ماه مبارک رمضان و شروع فعالیت های ورزشی، به طور حتم، به تعداد ورزشکاران ملایری دعوت شده به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.
رییس اداره ورزش و جوانان ملایر کسب مقام اول مسابقات جهانی آذربایجان توسط وزنه بردار ملایریˈمهدی نبی الهیˈ در هفته جاری را نمونه بارز توانمندی و قابلیت ورزشکاران ملایری عنوان کرد.
رضایی همچنین از کسب سه مدال طلا توسط کاراته کاران ملایریˈآتوسا شاملوˈ،ˈپرنیان جوکارˈ و ˈصبا سلیمانیˈ و دو مدال نقره توسطˈمریم شیرزادیˈ و ˈمرضیه سیفیˈ در مسابقات کشوری در ششم تیرماه سال جاری و کسب مقام اول و دوم این مسابقات خبر داد.
وی در عین حال نبود حامی مالی را عمده ترین مشکل قهرمانان و ورزشکاران ملایری برشمرد و افزود: امنیت شغلی، وجود اسپانسر، مهیا بودن فضاهای فرهنگی و حمایت مسوولان موجب می شود قهرمانان ورزشی در کورس قهرمانی باقی مانده و وارد مسایل حاشیه ای نشوند.
وی بیان کرد: در صورت تامین منابع مالی، حداقل یازده تیم ورزشی این شهرستان می توانند حضوری قدرتمندانه در لیگ برتر داشته باشند، در حالیکه هم اکنون چهار تیم ورزشی ملایر در لیگ برتر حضور دارند.
7528/2624

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال