دوران ریاست پیریایی در مدیریت هنری صداوسیما دورانی طلایی بود

سالار عقیلی یکی از خواننده های مطرح کشور گفت: دوران ریاست کرم رضا پیریایی بر مدیریت هنری صدا و سیما طلایی ترین دوران موسیقی کشور بود.

به گزارش ایرنا وی در همایش تجلیل از نخبگان هنرمند استان همدان با بیان مطلب فوق گفت: پیریایی بهترین سابقه و طلایی ترین دوران موسیقی کشور را در زمان ریاست خود در مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بر جای گذاشت.
سالار عقیلی در جمع هفتصد نفر از هنرمندان و دست اندرکارن عرصه فرهنگ و هنر استان همدان افزود: پیریایی طی مدت ریاست خود در مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما خدمات ارزنده ای را به موسیقی فاخر و اصیل ایرانی ارائه نموده که جای تقدیر و سپاس دارد.
همایش تجلیل از نخبگان هنرمند استان همدان با حضور هنرمندان همدانی مطرح در کشور از جمله استاد محقق، استاد احمدرضا درویش و مسئولان ارشد اجرائی استان و جمع کثیری از هنرمندان برجسته استان همدان در 17 اسفند سال 89 در استانداری همدان برگزار گردید .
در این همایش که با همکاری سازمان صدا و سیمای مرکز همدان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل حوزه استاندار همدان برگزار شد، بیش از یکصد هنرمند مطرح و متعهد استان همدان تجلیل و تقدیر بعمل آمد.
551

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال