برتری شهرداری گرگان در بازی سوم نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سومین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال کشور با نتیجه 81 بر 64 میهمان تهرانی خود را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که عصر روز پنجشنبه و در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر برگزار شد، تیم شهرداری در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج 21 بر 20، 26 بر 12، 21 بر 20 و 13 بر 12 مقابل شیمیدر تهران به پیروزی رسید.
بازیکنان تیم شهرداری در این بازی با سرمربیگری حمیدرضا کلاسنگیانی با ترکیب اولیه پری پتی، بابک نظافت، امیر صدیقی، نیکولا دراگوئیچ و حامد سهراب نژاد وارد زمین شدند.
در آن سوی میدان محمدرضا اسلامی سرمربی تیم شیمیدر یاران خود را با ترکیب اولیه حامد حسین زاده، آرمان زنگنه، محمد جمشیدی، وورلی آستین و ایوان پائونیچ به میدان فرستاد.
در این بازی حامد سهراب نژاد از تیم شهرداری با 37 دقیقه و 5 ثانیه بازی با کسب 20 امتیاز، 9 ریباند و تاثیرگذاری 34 عنوان موثرترین و بهترین بازیکن میدان را کسب کرد.
همچنین نیکولا دراگوئیچ از شهرداری با کسب 11 امتیاز و 11 ریباند عنوان بازیکن 'دبل دبل' این دیدار را کسب کرد و پری پتی دیگر بازیکن خارجی تیم شهرداری با 19 امتیاز، 8 ریباند و اثرگذاری 27 نیز جزو بهترین های این بازی محسوب شد.
در پایان مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال تیمی که زودتر در 3 دیدار از 5 بازی به پیروزی برسد راهی دیدار فینال خواهد شد.
بازی های اول و دوم این 2 تیم روز شنبه و یکشنبه گذشته در تهران برگزار شده بود که در بازی اول تیم شهرداری با نتیجه 74 بر 73 به پیروزی رسیده بود و بازی دوم را تیم شیمیدر با نتیحه 92 بر 68 بازی به سود خود به پایان رسانده بود.
در صورت باخت تیم شهرداری گرگان در دیدار فردا، مسابقه پنجم دو تیم در تهران برگزار می شود.
دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی را امروز تیم های پالایش نفت آبادان و پتروشیمی بندرامام برگزار کردند که تیم آبادان با نتیجه 79 بر 70 میهمان خود را شکست داد.
3014/3091

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال