درآمد انجمن حمایت از زندانیان گنبد 60 درصد افزایش یافت

گنبدکاووس - ایرنا - مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس از رشد حدود 60 درصدی درآمد این انجمن از محل کمک های خیرین و نیکوکاران منطقه و برخی منابع درآمدی آن در سال گذشته خبر داد.

حسین رضایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این انجمن درسال گذشته در مجموع چهار میلیارد و 616 میلیون ریال درآمد داشت که حدود 60 درصد بیشتر از سال 96 است.
وی با قدردانی از کمک های خیرین و نیکوکاران به انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس، اضافه کرد: این انجمن علاوه براین شهرستان، چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه را نیز زیر پوشش دارد.
رضایی گفت: بیشتر کمک های مردمی به انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس مربوط به خیرین و نیکوکاران این شهرستان است که انتظار داریم نیکوکاران چهار شهرستان دیگر نیز به این انجمن مردمی برای ارائه خدمات بهتر به خانواده زندانیان در بند، کمک کنند.
وی تصریح کرد: تمامی کمک های مردمی و درآمدهای حاصله انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس صرف خدمت رسانی به خانواده زندانیان در بخش های مختلف از جمله پرداخت مستمری و کمک هزینه معیشت، کمک هزینه تحصیلی و انجام فعالیت های فرهنگی و مهارت آموزی می شود.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گنبدکاووس ادامه داد: این انجمن در طول سال بویژه در مناسبت های ملی و مذهبی بابرگزاری مراسم های مختلف، اقدام به توزیع هدایای نقدی یا سبد غذایی به خانواده مددجویان کمک می کند.
شهرستان های گنبدکاووس، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه با مجموع جمعیت 700 هزار نفر در شرق استان گلستان واقع اند.
/3039/1860

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال