هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی کورس گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - مشتاقان ورزش سوارکاری عصر روز پنجشبه شاهد برگزاری هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی کورس در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس بودند که با رقابت 47 راس اسب در شش دور مختلف برگزار شد.

به گزارش ایرنا، این هفته از مسابقات در مسافت های 1000، 1200 و 1550 متر برگزار شد و در کورس اول که مخصوص اسب های ترکمن دو ساله کلاس maiden بود، اسب بیار امین مقام نخست را از آن خود کرد و در پی او، اسب های آرادخان یاسینی و غنچه عطایی به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور دوم، رقابت اسب های تروبرد دو ساله کلاس maiden برگزار شد که با قهرمانی اسب بیوتی آرچ به پایان رسید، ایراندخت دوم شد و اسب لوکاکو به عنوان سومی بسنده کرد.
هامون، آتیلا و په په به ترتیب عناوین اول تا سوم دور سوم این هفته از مسابقات را در گروه اسب های دوخون دوساله کلاس برنده از آن خود کردند و در دور چهارم در گروه اسب های تروبرد + سه سال هندیکاپ کلاس 4 نیز اسب ریوآچا اول شد و اسب های نفس و رای هارد به مقام های دوم و سوم رسیدند.
رقابت اسب های تروبرد + سه سال هندیکاپ کلاس 1 در دور پنجم برگزار شد که حاصل آن قهرمانی اسب ایلوسیو و کسب عناوین دوم و سوم از سوی اسب های ریو کنزو و مجستیک بود.
در دور ششم این هفته از مسابقات مشتاقان ورزش سوارکاری در گنبدکاووس رقابت اسب های دوخون + سه سال هندیکاپ کلاس 2 را به تماشا نشستند که در آن اسب شوالیه زودتر از سایر از خط پایان گذشت، ماکان دوم شد و اسب شه راد در مقام سوم قرار گرفت.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ یک میلیارد و 44 میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
1860

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال