هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

حمل گندم گلستان به 14 استان کشور

روزنامه سراسری آفرینش در شماره امروز شنبه از حمل بیش از 262 هزار تن گندم تولید شده گلستان به 14 استان کشور خبر داد.

حمیدرضا علی‌محمدی مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان با اشاره به افزایش صادرات گندم از استان اظهار داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون 262 هزار و 327 تن گندم از گلستان به 14 استان کشور ارسال شده است.
وی افزود: 82 هزار و 124 تن از این میزان گندم به صورت ریلی و 180 هزار و 203 تن نیز با حمل و نقل جاده‌ای به استان‌های دیگر فرستاده شده است.
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان ادامه داد: در فصل خرید تضمینی امسال مقدار 930 هزار تن گندم در استان گلستان خریداری شده است.
علی‌محمدی گفت: تقویت و حمایت از بخش کشاورزی به‌ویژه در زمینه تولید محصول گندم کیفی و صادرات آن می‌تواند سبب رشد و توسعه همه جانبه استان گلستان را فراهم آورد.
وی بیان کرد: متناسب با میزان تولید هر ساله گندم در استان، ظرفیت ذخیره‌سازی به وجود آمده و از این نظر می‌توانیم مازاد گندم دیگر استان‌های تولیدکننده را در مراکز ذخیره‌سازی گلستان نگهداری کنیم.
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان افزود: تلاش می‌کنیم با ایجاد و تقویت تعامل بیش از پیش با دیگر دستگاه‌های مرتبط با صنعت گندم، آرد و نان در استان گلستان، مشکلات و موانع توسعه صنعت غلات به ویژه محصول استراتژیک گندم را از میان برداریم.
6204/3091

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال