666 روستای گلستان اینترنت پرسرعت دارند

گرگان - ایرنا - سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: هم اکنون تمامی روستاهای استان از اینترنت بهره مند و 666 روستا به خدمات اینترنت پرسرعت دسترسی دارند.

محمد احمدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه الکامپ گلستان در گرگان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تا یک سال آینده 269 روستای دیگر از خدمات و پوشش اینترنت پرسرعت (4G ) بهره مند می شوند.
وی ادامه داد: حدود 50 روستای ییلاقی و قشلاقی یا کم جمعیت استان از خدمات اینترنتی بهره مند نیستند.
به گزارش ایرنا هشتمین نمایشگاه الکامپ و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات، مخابرات و بورس شامگاه سه شنبه در محل نمایشگاه های بین المللی گلستان و با حضور مسئولان کشوری و استانی در گرگان آغاز بکار کرد.
در این نمایشگاه 95 شرکت از پنج استان گلستان، خراسان شمالی، تهران، قزوین و اصفهان در فضایی با زیربنای سه هزار مترمربع با گروه های کالایی در زمینه فناوری اطلاعات، مخابرات، آی تی، دولت الکترونیک، استارتاپ، سیستم های امنیتی و حفاظتی، خدمات ارتباطات ثابت، اپراتورهای تلفن همراه، باتک، بیمه، بورس، پنل اس ام اس، آموزش، برنامه نویسی و طراحی وب و ثبت دامنه، بسته های آموزشی، امور سینمایی و سمعی و بصری، انیمیشن و گرافیک، نرم افزار، برق و الکترونیک، برنامه ها و تلقن های هوشمند حضور دارند.
این نمایشگاه به مدت چهار روز از ساعت 17 تا 22 آماده بازدید علاقمندان است.
3014/1648

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال