2 گلستانی به تیم ملی والیبال زنان دعوت شدند

گرگان – ایرنا - کادر فنی تیم ملی والیبال زنان ایران، 2 ورزشکار گلستانی را به اردوی آماده سازی این تیم در تهران دعوت کرد.

نایب رییس هیات والیبال گلستان روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مهسا صابری و مونا آشفته؛ گلستانی های حاضر در این اردو هستند که امیدواریم با نمایش توانایی و قابلیت های فنی بالای خود، در فهرست نهایی تیم ملی اعزامی قرار گیرند.
مرضیه ابراهیم زاده بیان کرد: این اردو از 16 فروردین 97 در تهران آغاز می شود و ملی پوشان برای قرارگرفتن در فهرست نهایی اعزامی به جام کنفدراسیون آسیا تلاش می کنند.
به گفته وی؛ والیبال زنان گلستان دارای استعدادهای کم نظیری است که تلاش برای کشف و پرورش آنها می تواند بر تعداد ملی پوشان و افتخارآفرینان استان اضافه کند .
نایب رییس هیات والیبال گلستان استعدادیابی را یکی از برنامه های استان دانست و گفت: اولویت فعالیت های ما کشف استعدادهای جدید والیبال دختران است که با توجه به توانایی فنی موجود، آینده روشنی برای این والیبالیست ها پیش بینی می شود.
ابراهیم زاده افزود: والیبال رشته ای پرطرفدار در گلستان است و مطابق آمار افزون بر 800 دختر در شهرهای استان این رشته را به صورت حرفه ای و برای رسیدن به رده های مختلف تیم های ملی دنبال می کنند.
به گزارش ایرنا ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان از 25 شهریور تا یکم مهر سال آینده به میزبانی تایلند و با حضور 10 تیم برگزار می شود.
3091/1648

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال