فرمانده انتظامی گلستان: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند عزم همگانی است

گرگان - ایرنا- فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند عزم همگانی است و باید همه مسئولان و مردم به وظایف خود در راستای کاهش آسیب‌ها عمل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار علی اکبر جاویدان روز جمعه در جمع مردم گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از قیام اباعبدالله الحسین(ع)، روز به روز در دنیا مقتدرتر ظاهر شده و امنیت امروز جمهوری اسلامی با وجود همه شیطنت‌ها و فتنه‌های دشمنان، در منطقه و دنیا زبانزد است.
وی تصریح کرد: امنیت داخلی، بین‌المللی و منطقه‌ای ایران اسلامی نشان از این دارد که همه مردم و سازمان‌ها در این حوزه به وظایف خود به خوبی عمل کرده‌اند.
سردار جاویدان گفت: امنیت داخلی ایران اسلامی با توجه به مسائل موجود در کشورهای همسایه در شرایط مطلوبی قرار دارد و امروز ایران اسلامی از مطلوب‌ترین امنیت در منطقه برخوردار است.
وی اظهار کرد: اساسی‌ترین و ضروری‌ترین نیاز در هر نظام حاکمیتی، امنیت است و مهم‌ترین عامل در رشد همه جانبه در جامعه اسلامی وجود امنیت بوده و اگر امنیت نباشد هیچ بخشی به نتیجه نمی‌رسد و در جمهوری اسلامی این امنیت در دست مردم است.
فرمانده انتظامی گلستان افزود: نیروی انتظامی رکن اصلی حفظ امنیت و نظم در جامعه اسلامی محسوب می‌شود و تقدیم شهدای نیروی انتظامی گواه این موضوع بوده و خون شهدا عامل برقراری این امنیت است.
به گفته وی؛برای برقراری و حفظ و تامین امنیت، نیروی انتظامی از رسالت بالایی برخوردار است و نقش مدیریتی دارد و امنیت یک محصول جمعی است و پلیس به تنهایی نمی‌تواند امنیت پایدار را برقرار کند.
وی اظهار داشت: مسائل اجتماعی اگر در جامعه مدیریت نشود، آسیب‌های اجتماعی به وجود می‌آید و اعتیاد، حاشیه‌نشینی، مشکلات فضای مجازی و معضلات اخلاقی از مهم‌ترین آسیب‌ها در این حوزه است و اگر هر سازمانی به تکالیف خود را عمل کند، این موضوع قابل مدیریت و مهار است.
سردار جاویدان اضافه کرد: در استان گلستان قومیت‌های مختلف با وحدت و همدلی در کنار هم زندگی می‌کنند و تاکنون هیچ مشکل امنیتی در استان نداشته ایم.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیا

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال