شهردار جدید گنبدکاووس معرفی شد

گنبدکاووس - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس چهارشنبه شب درجلسه غیرعلنی خود منصور طعنه گنبدی را به عنوان شهردار جدید گنبدکاووس انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، اعضای این شورا با 11 رای، منصور طعنه گنبدی را به عنوان شهردار جدید دومین شهر پرجمعیت استان گلستان انتخاب کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس پس از اعلام انتخاب طعنه گنبدی به عنوان شهردار جدید این شهر، گفت: انتخاب شهردار جدید در راستای اجرای مراحل قانونی برای بررسی و ابلاغ حکم توسط استاندار به مراجع ذیصلاح معرفی می شود.
علی پورمندی افزود: از سوابق اجرایی شهردار جدید گنبدکاووس می توان به عضویت در سازمان نظام مهندسی ساختمان گنبدکاووس و استان گلستان، دبیر نظارت و بازرسی نظام مهندسی ساختمان این شهر، سرپرست واحد فنی و مجری طرح های عمرانی شهرداری در نخستین دوره شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، سرپرست کارگاه پروژه سد گلستان، معاون فنی شرکت تکاپو در اجرای کارخانه سیمان پیوند گلستان، سرپرست دستگاه نظارت مقیم سد چایلی مراوه تپه و کارشناس رسمی دادگستری اشاره کرد.
عبدالمجید قزلجه شهردار سابق گنبدکاووس، منتخب اعضای شورای اسلامی دوره چهارم این شهر پس از سه سال فعالیت و در پی ایجاد اختلاف نظر بین برخی اعضای شورا با شهردار، حدود یک ماه قبل با رای اعضای این شورا استیضاح و برکنار شد و هم اکنون منصور قورچایی مسئول واحد حقوقی شهرداری این شهر به عنوان سرپرست شهرداری مشغول فعالیت می باشد.
شهر گنبدکاووس با افزون بر 150 هزار نفر جمعیت و 28 کیلومتر مربع وسعت بوده و شورای اسلامی این شهر هم اکنون دارای 11 عضو است.
/3039/1860

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال