استقبال مردم بندرترکمن از نایب قهرمان رقابت های جهانی قایقرانی

گرگان-ایرنا- عادل مجللی قهرمان ارزنده و رکوردار رشته قایقرانی کانو انفرادی 200 متر کشور که عنوان نایب قهرمانی رقابت های کاپ 3 جهانی کشور پرتغال را کسب کرد، روز چهارشنبه با استقبال گسترده مردم و مسوولان وارد بندرترکمن شد.

به گزارش ایرنا، مراسم استقبال از قایقران ارزنده بندر ترکمن در محل ورودی این شهرستان و با حضور شهروندان، فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر، مسوولان ورزش شهرستان وهیات های ورزشی برگزار شد.
عادل مجللی قایقران ملی پوش کشور 15 خرداد در شهر مونتمور پرتغال به همراه هم تیمی خود علی اجاقی در فینال کانوی تکنفره 200 متر با حریفانی از آمریکا، اوکراین، پرتغال، اندونزی، استرالیا، آلمان و کانادا مسابقه دادند و در نهایت با زمان 40.808 ثانیه موفق به کسب مدال نقره شدند.
در این رقابت قایقرانان اوکراین و پرتغال مدال های طلا و برنز را کسب کردند.
همچنین مجللی در اوایل خرداد سال جاری در پایان رقابت های فینال c کانوی یکنفره 200 متر کاپ جهانی آب های آرام در شهر دویسبورگ آلمان بعد از کانوسواران کانادا و ایتالیا بر سکوی سوم ایستاد.
مجللی هم اینک رکوردار رشته کانو انفرادی 200 متر کشور است.
بندرترکمن با افزون بر 61 هزار نفر جمعیت در شمال غرب استان گلستان واقع است و به علت همجواری با سواحل خزر گرایش به ورزش قایقرانی در این شهرستان مطلوب می باشد.
بندرترکمن دو هزار و 800 ورزشکار بیمه شده، دارد
7333/1648

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال