بمناسبت نیمه شعبان/

کنسرت بزرگ گیلکی در شهرستان گرگان برگزار می شود

گرگان - ایرنا- همزمان با ایام شعبانیه و میلاد باسعادت قائم آل محمد (ص) حضرت مهدی (عج)، کنسرت شاد گیلکی با اجرای گروه موسیقی هم آوایان تاسیان گیلان، در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

مدیر اجرایی کنسرت گیلکی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: گروه تاسیان در سال 1387 با ترکیبی از هنرمندان با تجربه و جوان گیلان، به منظور حفظ و اشاعه فرهنگ و هنر این منطقه تشکیل شد و اعضای آن شامل ˈحسین تقی نژاد (سرپرست، سنتور)، امیر ادراکی (کمانچه)، سروش شجاع طلب (کمانچه التو)، فرهاد یحیی پور (نی)، حمید سماعی (بم تار)، مریم پوریا (سه تار)، آرین قلی پور (تمبک)، ملاحت حداد (هم خوان)، کیارش عشقی (دایره)، سحر یوسفی (هم خوان) و رامین ربنشه (نقاره، کوزه)ˈ هستند.
ˈمحمدرضا ملک زادهˈ افزود: این کنسرت 25 خرداد سال جاری در 2 نوبت در ساعت های 30/18 و 21 به اجرا درخواهد آمد و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند از روز سه شنبه هفته جاری به سینما کاپری، گروه موسیقی روزبه و خانه کتاب مراجعه نمایند.
ˈمحمد مهدی صفاییˈ مدیر پردیس سینمایی کاپری شهرستان گرگان نیز با قدردانی از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان گلستان گفت: تاسیان از گروه های خوب موسیقی شمال کشور است که برای حفظ گویش و فرهنگ بومی تلاش می کند و تاکنون اجراهای موفقی در شمال، تهران و خارج از کشور داشته است.
601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال