بخش سنگ شکن کلیه بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا افتتاح شد

آق قلا- بخش سنگ شکن کلیه ومجاری ادراری بیمارستان آل جلیل آق قلا باحضور دکتر طاهری وناصری نمایندگان مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان بخش درمان افتتاح شد.

براساس اعلام فرمانداری آق قلا این بخش که با مشارکت بخش خصوصی راه اندازی شده است روزانه پنج تا 10 بیمار با مشکل سنگ کلیه ،حالب ومثانه را پذیرش می کند.
رئیس بیمارستان آل جلیل نیز روز سه شنبه گفت: بیماران پذیرش شده بمدت 2-1ساعت در بخش تحت نظر وعمل سنگ شکن قرار می گیرند و بعداز آن ترخیص می شوند.
دکتر محی الدین هفت سوار افزود: هزینه بیماران با تعرفه های دولتی محاسبه واین بیمارستان با کلیه سازمان های بیمه گر قرارداد وهمکاری دارد.
وی اظهارداشت: دستگاه سنگ شکن حاضر حداقل 80درصد کارآیی دارد و از تکنولوژی روز 2011 برخوردار است.
در حال حاضر در بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا در شمال استان گلستان علاوه بر کاردرمانی دربخشهای مختلف آن 31 نفر پزشک متخصص فعالیت دارند.
دکتر هفت سوار نبود متخصص چشم پزشکی در این بیمارستان را تنها کمبود بخش تخصصی آن اعلام کرد وافزود: در آینده نزدیک این بخش نیز به بیمارستان آل جلیل اضافه خواهدشد.
بیمارستان آل جلیل 103تخت فعال بالای صد در صد اشغال دارد و ارائه خدمات به منطقه محروم با کمترین هزینه و زمان از اولویتهای کاری این بیمارستان اعلام شده است.
601

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال