یادگاری روی دیوار اسپانسر بدهکار

یادگاری روی دیوار اسپانسر بدهکار

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 20 آذرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان یادگاری روی دیوار اسپانسر بدهکار به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با وضعیت بغرنج اسپانسرشیپ در کشورمان و ضرورت هوشیاری مسئولان باشگاه سپیدرود رشت در مورد اسپانسر جدید این تیم منتشر کرده است.

دوشنبه, آذر 20, 1396 14:20
مصلحت اندیش واقعی باشیم!

مصلحت اندیش واقعی باشیم!

پایگاه خبری تدبیر شرق در استان گیلان در تازه ترین مطالب انتشارداده، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان مصلحت اندیش واقعی باشیم به قلم سید محمد علوی در ارتباط با ضرورت تقویت اعتماد عمومی و تاکید بر اینکه مصلحت نظام اسلامی بالاتر از مصلحت افراد و جریان هاست، منتشر کرده است.

یکشنبه, آذر 19, 1396 10:50
​نمایشگاه کتاب تجربه ای بزرگ برای کودکان

​نمایشگاه کتاب تجربه ای بزرگ برای کودکان

روزنامه گیلان امروز در شماره یکشنبه 19 آذرماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان نمایشگاه کتاب تجربه ای بزرگ برای کودکان به قلم زهرا بدن آرا در توضیح چگونگی انتخاب صحیح و آگاهانه کتاب و اهمیت آن برای کودکان منتشر کرده است.

یکشنبه, آذر 19, 1396 10:1
تیم ملی فوتبال و توپ پنچر همگرایی عمومی

تیم ملی فوتبال و توپ پنچر همگرایی عمومی

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره شنبه 18 آذرماه مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان تیم ملی فوتبال و توپ پنچر همگرایی عمومی به قلم ایمان رنجکش در ارتباط با حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه و تاکید بر ضرورت تقویت همگرایی های اجتماعی منتشر کرده است.

شنبه, آذر 18, 1396 9:42
آستارا در حسرت تیم داری!

آستارا در حسرت تیم داری!

ماهنامه آفتاب آستارا در شماره بیست و چهارم خود، مطلبی با عنوان آستارا در حسرت تیم داری! به قلم یوسف هدایتی در ارتباط با لزوم توجه متولیان ورزش این شهرستان به مقوله تیم داری در رشته پرطرفدار فوتبال منتشر کرده است.

سه شنبه, آذر 14, 1396 14:41
پنج هزار روز با شما !

پنج هزار روز با شما !

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره سه شنبه 14 آذرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان پنج هزار روز با شما ! به قلم یونس رنجکش منتشر کرده است.

سه شنبه, آذر 14, 1396 14:40
دو قطبی نفاق

دو قطبی نفاق

پایگاه خبری گیل نگاه در تازه ترین مطالب انتشار داده، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان دو قطبی نفاق به قلم سید محمد علوی منتشر کرده است.

سه شنبه, آذر 14, 1396 13:39
شباهت مالک جدید سپیدرود با سایر مالکان

شباهت مالک جدید سپیدرود با سایر مالکان

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 13 آذرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان شباهت مالک جدید سپیدرود با سایر مالکان به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با واگذاری اخیر باشگاه سپیدرود رشت و حاشیه های ایجاد شده پس از آن منتشر کرده است.

دوشنبه, آذر 13, 1396 16:20
نبایدهای خانه مطبوعات

نبایدهای خانه مطبوعات

روزنامه گیلان امروز در شماره یکشنبه پنجم آذرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان نبایدهای خانه مطبوعات به قلم کاظم شکوهی راد در ارتباط با ضرورت اتخاذ رویکردهای صحیح در دوره جدید فعالیت خانه مطبوعات استان منتشر کرده است.

یکشنبه, آذر 05, 1396 13:38
ما درس نمی‌گیریم

ما درس نمی‌گیریم

دو هفته نامه خط اول چاپ استان گیلان در شماره سیزدهم، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان ما درس نمی‌گیریم به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با زلزله کرمانشاه و ضرورت توجه به نقش نهادهای امدادرسان همچون هلال احمر و لزوم ارائه کمک های مردمی به این نهادها منتشر کرده است.

پنجشنبه, آذر 02, 1396 10:0
این دوستی های دوست داشتنی!

این دوستی های دوست داشتنی!

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره سه شنبه 30 آبان ماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان این دوستی های دوست داشتنی! به قلم یونس رنجکش در ارتباط با اهمیت مشارکت های اجتماعی در زلزله اخیر غرب کشور منتشر کرده است.

سه شنبه, آبان 30, 1396 13:14
اما و اگرهای سواد رسانه ای

اما و اگرهای سواد رسانه ای

پایگاه خبری گیل نگاه، در تازه ترین مطالب انتشار داده، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان اما و اگرهای سواد رسانه ای به قلم ایمان رنجکش در ارتباط با ضرورت توجه فزون تر و عمیق به نقش رسانه در جامعه امروز و اهمیت تدریس سواد رسانه ای در دروس مقطع متوسطه مدارس منتشر کرده است.

دوشنبه, آبان 29, 1396 9:10
تیشه فرهاد بر ستون فوتبال

تیشه فرهاد بر ستون فوتبال

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 22 آبان ماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان تیشه فرهاد بر ستون فوتبال به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با حذف تیم جوانان فوتبال کشورمان از حضور در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا منتشر کرده است.

دوشنبه, آبان 22, 1396 16:53
ساحل، سالن، چمن؛ هر سه فوتبالند اما این کجا و آن کجا

ساحل، سالن، چمن؛ هر سه فوتبالند اما این کجا و آن کجا

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه 15 آبان ماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان ساحل، سالن، چمن؛ هر سه فوتبالند اما این کجا و آن کجا به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با موفقیت های ملی پوشان کشورمان در رشته های فوتبال ساحلی و فوتسال و ضرورت توجه فدراسیون به ورزشکاران مدال آور منتشر کرده است.

دوشنبه, آبان 15, 1396 8:40
شما تنها یک راننده کامیون نیستید!

شما تنها یک راننده کامیون نیستید!

دو هفته نامه خط آخر چاپ گیلان در شماره 273 مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان شما تنها یک راننده کامیون نیستید! به قلم ایمان رنجکش در ارتباط با ابعاد انتشار تصاویری از حمل نامناسب جسد یک سگ در یکی از جاده های خروجی استان و ضرورت توجه همگان به موضوع آموزش در تمام سطوح منتشر کرده است.

سه شنبه, آبان 09, 1396 11:12
نگاهی ورزشی به یک رخداد سیاسی؛ تیغ تیز سیاست بر گلوی فوتبال!

نگاهی ورزشی به یک رخداد سیاسی؛ تیغ تیز سیاست بر گلوی فوتبال!

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه هشتم آبان ماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان نگاهی ورزشی به یک رخداد سیاسی؛ تیغ تیز سیاست بر گلوی فوتبال! به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با حاشیه های فوتبالی ایجاد شده در مورد موضوع استقلال طلبی کاتولونیا از دولت اسپانیا منتشر کرده است.

دوشنبه, آبان 08, 1396 9:32
کودکان را بیشتر و بهتر بشناسیم

کودکان را بیشتر و بهتر بشناسیم

ماهنامه فرهنگی - اقتصادی گیلان در شماره 71 مربوط به آبان ماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان کودکان را بیشتر و بهتر بشناسیم به قلم معصومه نیک کار در ارتباط با آسیب های ناشی از کودک آزاری و ضرورت توجه به اهمیت دوران کودکی و مقوله مهم آموزش کودکان منتشر کرده است.

شنبه, آبان 06, 1396 9:4
آقایان شورا و شهردار رشت! بازبینی بله، عقب‌نشینی خیر!

آقایان شورا و شهردار رشت! بازبینی بله، عقب‌نشینی خیر!

روزنامه گیلان امروز در شماره دوشنبه اول آبان ماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان آقایان شورا و شهردار رشت! بازبینی بله، عقب‌نشینی خیر! به قلم کاظم شکوهی در ارتباط با موضوعات مطرح شده در خصوص بازنگری در پروژه بزرگ پیاده راه فرهنگی رشت منتشر کرده است.

دوشنبه, آبان 01, 1396 17:34
عذرخواهی فراموش شده!

عذرخواهی فراموش شده!

روزنامه خزر چاپ گیلان در شماره شنبه 29 مهرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان عذرخواهی فراموش شده! به قلم رضا احمدی در ارتباط با لزوم عذرخواهی شهرداری رشت در مورد نامه سرپرست شهرداری به خود برای دریافت خانه سازمانی و معرفی شهردار یکی از مناطق از سوی خودش بعنوان کارمند نمونه منتشر کرده است.

شنبه, مهر 29, 1396 8:37
می خواهم گوشهایت را ببرم!

می خواهم گوشهایت را ببرم!

روزنامه معین چاپ گیلان در شماره دوشنبه 24 مهرماه، مطلبی در قسمت یادداشت امروز با عنوان می خواهم گوشهایت را ببرم! به قلم صاحب مقصودی در انتقاد از برخی بی اخلاقی ها بین ورزشکاران بویژه فوتبالیست ها و ضرورت نقش آفرینی موثر کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال منتشر کرده است.

دوشنبه, مهر 24, 1396 15:42
کادرسازی سیاسی از نسل چهارم

کادرسازی سیاسی از نسل چهارم

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره یکشنبه 23 مهرماه، مطلبی در قسمت یادداشت امروز با عنوان کادرسازی سیاسی از نسل چهارم به قلم ایمان رنجکش منتشر کرده است.

یکشنبه, مهر 23, 1396 9:58
نقش مثبت و تاریخی رسانه در مبارزه با فساد اقتصادی

نقش مثبت و تاریخی رسانه در مبارزه با فساد اقتصادی

دو هفته نامه فرهنگی - اقتصادی گیلان در شماره 70 ، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان نقش مثبت و تاریخی رسانه در مبارزه با فساد اقتصادی به قلم معصومه نیک کار منتشر کرده است.

دوشنبه, مهر 17, 1396 13:17
گزند فضای مجازی و نقاب های بر باد رفته

گزند فضای مجازی و نقاب های بر باد رفته

روزنامه معین چاپ گیلان در شماره سه شنبه 11 مهرماه، مطلبی در قسمت یادداشت امروز با عنوان گزند فضای مجازی و نقاب های بر باد رفته به قلم ایمان رنجکش در ارتباط با آسیب شناسی رفتارها در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی منتشر کرده است.

سه شنبه, مهر 11, 1396 13:3
اسب سردار !

اسب سردار !

روزنامه معین چاپ استان گیلان در شماره دوشنبه سوم مهرماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان اسب سردار به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با ورود سردار آزمون ملی پوش نام آشنای فوتبال کشورمان به عرصه ورزش سوارکاری و حاشیه های ایجاد شده منتشر کرده است.

دوشنبه, مهر 03, 1396 10:17
​امروز دغدغه استان ما استاندار بومی و غیر بومی نیست‌

​امروز دغدغه استان ما استاندار بومی و غیر بومی نیست‌

روزنامه گیلان امروز در شماره دوشنبه سوم مهرماه، مطلبی در قسمت یادداشت با عنوان ​امروز دغدغه استان ما استاندار بومی و غیر بومی نیست‌ به قلم سید جلیل جلالی فر منتشر کرده است.

دوشنبه, مهر 03, 1396 8:7
صفحه 1 از 13 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | بعدی >

بیشتر ...