یاد و نام شهدای مدافع حرم گیلان در آستارا گرامی داشته شد

آستارا - ایرنا - یادواره 22 شهید مدافع حرم استان گیلان و 166 شهید والامقام آستارا با حضور مردم و مسئولان استانی و محلی در مسجد میرزای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان شامگاه یکشنبه در این یادواره گفت: دشمن از روحیه شهادت طلبی مردان ایرانی می ترسد و این روحیه باید در جامعه تقویت شود.
وی افزود: هدف شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم، حفظ اسلام و ارزش های آن است و با آگاهی و درک بالای خود، وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند.
وی بیان کرد: مدافعان حرم برآمده از فضای مساجد هستند و رشادت و از جان گذشتگی در دفاع از اهل بیت (ع) را نشان دادند.
مهدوی افزود: عزت و عظمت اسلام در سایه دفاع از ارزش ها و به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده و ارزش شهدای مدافع حرم، بالاتر از درک ماست.
او ادامه داد: آنها با الهام از تفکر امام خمینی (ره) در برابر گروه های تکفیری تحت حمایت استکبار جهانی ایستادند و جوانان این مرز و بوم، راه عزتمندانه شهدا را ادامه خواهند داد.
مهدوی گفت: آمریکا و غرب با راه اندازی امپراطوری رسانه ای، برای دلسردی مردم از نظام اسلامی و ایجاد تفرقه تلاش می کنند و در این راه شکست خواهند خورد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان افزود: نسل جوان باید با حضور در مساجد و مطالعه و عمل به اندیشه های امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری در مقابل توطئه های دشمنان بایستند.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال