اختصاص شش میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ورزشگاه وحدت آستارا

آستارا - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا از اختصاص شش میلیارد ریال اعتبار ملی برای توسعه زمین فوتبال ورزشگاه وحدت این شهرستان خبر داد.

وحید خاصی پور روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این میزان اعتبار از محل سه درصد درآمد حاصل از صادرات نفت و گاز کشور و با پیگیری های نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.
وی افزود: فنس کشی اطراف زمین فوتبال ورزشگاه وحدت و زیرسازی پیست تارتان در آن به زودی انجام می شود و تا پایان خردادماه نیز چمن مصنوعی ورزشگاه ایجاد خواهد شد.
وی اضافه کرد: امسال شهرستان آستارا برای نخستین بار یک تیم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور خواهد داشت بنابراین زیرسازی و توسعه ورزشگاه امری ضروری است.
خاصی پور ادامه داد: مساحت زمین فوتبال ورزشگاه وحدت هفت هزار و 140 متر مربع است و با تکمیل چمن آن، از مشکلات بازی در روزهای بارانی نیز کاسته خواهد شد.
وی در ادامه گفت: اداره ورزش و جوانان آستارا با همکاری سازمان مردم نهاد بانوان خلاق در سال گذشته 30 کارگاه آموزشی در حوزه ازدواج برگزار کرد و به همین منظور هفته گذشته طی آئینی در رشت از اداره ورزش این شهرستان تقدیر شد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.
7105/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال