فرمانده سپاه قدس گیلان: پاسداران در محرومیت زدایی پیشگام اند

آستارا - ایرنا - فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: سپاه پاسداران در محرومیت زدایی و ساخت خانه برای نیازمندان، به خصوص در روستاها پیشگام است و رفع مشکلات محرومان را دغدغه خود می داند.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار محمد عبدالله پور روز دوشنبه در دیدار با کسبه بازار ساحلی در حسینیه ولایت آستارا افزود: سپاه با همکاری خیران در رسیدگی به وضعیت مناطق سیل زده کارنامه خوبی از خود نشان داد.
وی اضافه کرد: بازاریان نقش خوبی در پیشبرد برنامه های اقتصاد مقاومتی دارند و باید مبارزه با قاچاق کالا و ترغیب مردم برای خرید کالای ایرانی ، در دستور کار آنان قرار گیرد.
وی ادامه داد: رسیدگی به مشکلات بازاریان و رونق بازار در اولویت برنامه های دولت باشد تا آنها بدون دغدغه خاطر به مردم خدمت کنند.
عبدالله پور گفت: دانشمندان و جوانان ما با اقتدار به علوم و فنون هسته ای دست پیدا کردند و همین امر باعث عصبانیت دشمنان شده است.
فرماندار شهرستان آستارا هم در گفت: بازار ساحلی آستارا به دلیل موقعیت مرزی این شهرستان، از گذشته با محوریت واردات کالاهای خارجی به ویژه پوشاک فعال بوده اما با توجه به تغییر سیاست و محدودیت در واردات کالا، باید نوع رویکرد بازاریان تغییر کند.
حسن رستم زاد افزود: احیای گذر مرزی 45 کیلومتر با حذف روادید بر رونق بازار ساحلی آستارا تاثیر خوبی خواهد گذاشت و در این رابطه با سفیر ایران در جمهوری آذربایجان رایزنی شده و در سفر اخیر رئیس جمهوری به گیلان نیز پیگیری شد.
وی بیان کرد: بازاریان در بخش های سیاسی و اجتماعی نیز نقش غیر قابل انکاری دارند و در سیل اخیر، کمک های نقدی و نقدی خود را اهدا کردند.
رستم زاد ادامه داد: فرمانداری آستارا تمام تلاش خود را برای رفع نگرانی های بازاریان انجام خواهد داد و در این زمینه تصمیماتی نیز گرفته شده است.
دیدار با خانواده شهید رضوان بیسوده و کلنگ زنی پایگاه بسیج اصناف بازار ساحلی از برنامه های فرمانده سپاه قدس گیلان در آستارا بود.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و مرکز آن با جاذبه های گردشگری و بازار ساحلی دارای بیش از یک هزار واحد تجاری، یکی از 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.
7105 / 7124 / 2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال